Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Perşembe

23°/ 12°

Cuma

23°/ 12°

Cumartesi

21°/ 12°

Pazar

19°/ 12°

Pazartesi

22°/ 13°

Salı

24°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İş Bankası 7.500 TL karşılıksız para veriyor!

Yayınlanma:
ABONE OL
İş Bankası 7.500 TL karşılıksız para veriyor!

Mayıs ayı, yaza giriş yaparken tatil planlarınızı yapmak için mükemmel bir zaman! İşCep veya Maximum Mobil uygulamaları üzerinden katılacağınız bu özel kampanya ile Pazarama Tatil’den yapacağınız otel rezervasyonlarında ciddi miktarda PazaramaPuan kazanma şansını elde edebilirsiniz. 1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyada, Maximum Kart’ınızla yapacağınız tek seferlik otel rezervasyonlarında 7.500 TL’ye kadar PazaramaPuan kazanabilirsiniz!

Kampanya Detayları: Çeşitlilik ve Esneklik

Bu kampanyaya katılmak için İşCep veya Maximum Mobil uygulamalarındaki “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna basmanız yeterli. Uygulamaları henüz indirmediyseniz, kolayca telefonunuza indirebilir ve anında kampanyaya dahil olabilirsiniz.

  • 35.000 TL – 49.999 TL Arası Rezervasyonlar: İlk rezervasyonunuzda 2.500 TL PazaramaPuan.
  • 50.000 TL – 99.999 TL Arası Rezervasyonlar: İlk rezervasyonunuzda 5.000 TL PazaramaPuan.
  • 100.000 TL ve Üzeri Rezervasyonlar: İlk rezervasyonunuzda 7.500 TL PazaramaPuan.

Uygun Kartlar ve Katılım Koşulları

Kampanyaya İş Bankası’nın Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik kartları ve MaxiPara kartlar dahildir. Ticari bankamatik ve kredi kartları, aidatsız kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan, PazaramaPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

Kampanya Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • PazaramaPuan’ların İadesi: Kampanya döneminde iptal edilen veya iade edilen rezervasyonlar sonucunda yüklenen PazaramaPuan’lar geri alınacaktır.
  • Puan Kullanımı: Kazanılan PazaramaPuan’lar 13 Haziran 2024 tarihinde yüklenecek ve 31 Temmuz 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • Müşteri Bazında Sınırlamalar: Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilir.

Nasıl Daha Fazla Faydalanabilirsiniz?

PazaramaPuanlarınızı, Pazarama platformundaki online alışverişler, market siparişleri ve ‘Araçta Öde’ hizmetlerinde kullanabilirsiniz. Ancak, bu puanlar kuyum alışverişlerinde kullanılamayacaktır.

Kampanyanın Öne Çıkan Yönleri

Bu kampanya, tatil planlarınızı ödüllendiren ve tatil masraflarınızı azaltan bir fırsat sunuyor. İster bir hafta sonu kaçamağı planlayın, ister uzun süreli bir tatil, İşCep veya Maximum Mobil üzerinden yapacağınız rezervasyonlarla değerli puanlar kazanın.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com