Erzincan Medya
16° Erzincan

Erzincan

16°

Erzincan

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 13°

Cumartesi

23°/ 14°

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 11°

Salı

22°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İpragaz’dan 72 saatlik DEV damping! 12 KG mutfak tüp fiyatları için 100 TL’lik SÜPER indirim

Yayınlanma:
ABONE OL
İpragaz’dan 72 saatlik DEV damping! 12 KG mutfak tüp fiyatları için 100 TL’lik SÜPER indirim

İpragaz’dan 72 saatlik DEV damping! 12 KG mutfak tüp fiyatları için 100 TL’lik SÜPER indirim – Enflasyon ve dolarda yaşanan yükselişten en çok etkilenen ürünlerin başında yer alan tüp fiyatları için yeni indirim müjdesi son dakika açıklandı. İpragaz müşterileri için büyük mutfak tüpü fiyatına 100 TL indirim yapılacağını duyurdu.

İpragaz İpApp kampanyası ile cep telefonuna uygulamayı indirerek bu uygulama üzerinden sipariş veren kişilere ekstra indirim yapılacağını söyledi. 2 Nisan 2024 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada uygulama üzerinden sipariş veren kişilere büyük mutfak tüpünde satış fiyatı üzerinden 100 liralık indirim yansıtılacak.

İPRAGAZ MUTFAK TÜPÜ FİYATLARI İÇİN İNDİRİM ŞARTLARI NELER?

Kampanya, 12 kg’lık İpragaz ev tüplerinde ve kampanyaya katılan bayilerde 23 Mart-2 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya döneminde, İpragaz tarafından EPDK’ya bildirilen KDV dahil tavan satış fiyatı üzerinden 100 TL tutarında indirim uygulanacaktır.

Kampanyaya katılmak için sepetinize almak istediğiniz ürünleri ekledikten sonra, sepetinize giderek aktif kampanyalar bölümünden ilgili kampanyayı seçmeniz gerekmektedir. Kampanya seçimi sonrası, kampanya koşullarını sağladığınız takdirde kampanya katılımınız gerçekleşecektir.

Kampanya sadece İPApp üzerinden verilen siparişlerde geçerlidir. Kampanya koşulları, belirlediğiniz konum için geçerlidir. Sipariş vereceğiniz adresin bulunduğunuz il/ilçe’nin konumunuzdan farklı olması durumunda kampanya koşulları farklılık gösterebilir.

Kampanya fiyatları, tavsiye edilen kampanya fiyatlarıdır, bayiler kampanya fiyatları üzerinden de indirim yapılabilir iken, kampanya koşullarının sağlanması halinde bu fiyattan daha yüksek bir fiyata satış yapamazlar.

Uygulama üzerinden sipariş veren kişilere 12 KG ev tüpü satış fiyatı 710 TL yerine 610 liradan satılacak. Söz konusu 100 liralık indirimden yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka uygulama üzerinden sipariş vermeleri istenecek. Sipariş veren kişilerin indirimden yararlanmak için 2 Nisan tarihine kadar uygulama üzerinden sipariş vermeleri yeterli olacak.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler