Erzincan Medya
14° Erzincan

Erzincan

14°

Erzincan

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 12°

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

25°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

24°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İlahiyat Öğrencileriyle Tanışma Toplantısı Düzenlendi

Yayınlanma:
ABONE OL
İlahiyat Öğrencileriyle Tanışma Toplantısı Düzenlendi

“Staj Seferberliği” projesi çerçevesinde İlahiyat öğrencileriyle tanışma toplantısı düzenlendi. Toplantı Erzincan İl Müftülüğüne bağlı birimlerde 15.08.2022 – 12.09.2022 tarihleri arasında staj eğitimine katılacak öğrencilerle gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı koordinasyonunda, bakanlıklar ve bağlı, ilgili, ilişkili kuruluşlar ve özel sektörden gönüllü işverenlerin iş birliğinde, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın destekleriyle üniversite öğrencilerine yönelik “Staj Seferberliği” projesi başlatıldı.

Cumhurbaşkanlığı birimlerinin stajyer ve yarı zamanlı taleplerini karşılamak amacıyla “Kariyer Kapısı” adıyla dijital bir platform oluşturulmuş ve söz konusu platform aracılığıyla üniversite öğrencilerinden başvurular alınmıştı.

Bu çerçevede Erzincan İl Müftülüğüne bağlı birimlerde 15.08.2022 – 12.09.2022 tarihleri arasında staj eğitimine katılacak öğrencilerle, İl Müftü Vekili Kazım Ural başkanlığında İl Müftü Yardımcısı Gülay Demirci ile birlikte tanışma toplantısı gerçekleştirildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com