Erzincan Medya
11° Erzincan

Erzincan

11°

Erzincan

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

20°/ 12°

Pazartesi

21°/ 12°

Salı

24°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Erzincan Valisi Mehmet Makas başkanlığında Erzincan il genelinde yapılan çalışmaların değerlendirildiği, paydaşların da katılımları ile İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı ile Kaymakamlar Toplantısı gerçekleştirildi.

Erzincan 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda Erzincan Valisi Mehmet Makas başkanlığında düzenlenen İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı; 3’üncü Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Vekili Tuğgeneral Ahmet Kasa, Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, Vali Yardımcısı Mehmet Deniz Arabacı, Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Erzincan İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hakan Dedebağı ve ilçe kaymakamlarının katılımı ile gerçekleştirildi..

Gerçekleşen toplantıda, vatandaşların huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak amacıyla Erzincan il genelinde yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Yapılan değerlendirmelerin ardından Vali Mehmet Makas başkanlığında, Vali Yardımcıları, ilçe kaymakamları İl Genel Meclisi Başkanı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterinin katılımı ile gerçekleşen Kaymakamlar Toplantısında ise ilçelerimizde genel bütçe kapsamında ki yatırımlarda gelinen son durum ve yapılacak çalışmalar ile ilimiz merkeze bağlı köylerde ve ilçelerimize bağlı köylerde il özel idaresi ve KÖYDES yatırımları kapsamında devam eden çalışmalarda gelinen son durum ve yapılacak çalışmalar görüşüldü..

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler