Erzincan Medya
11° Erzincan

Erzincan

11°

Erzincan

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

24°/ 13°

Cuma

24°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Hilti Türkiye’nin yeni Finans Direktörü Özge Çataloğlu oldu

Yayınlanma:
ABONE OL
Hilti Türkiye’nin yeni Finans Direktörü Özge Çataloğlu oldu

Geleceği referans alan yaklaşımı ve çalışmalarıyla inşaat teknolojileri pazarına öncülük eden Hilti Türkiye’de önemli bir atama gerçekleşti. 17 yıllık deneyimi kapsamında ulusal ve uluslararası şirketlerin finans departmanlarında farklı pozisyonlarda çalışan Özge Çataloğlu, Hilti Türkiye Finans Direktörü oldu. Çataloğlu, Hilti Türkiye yolculuğunda şirketin büyüyerek devam eden başarısına katkı sağlamayı amaçlıyor.

İmza attığı ileri teknolojilerle ve güçlü finansal yapısıyla sektörün lider oyuncuları arasında yer alan Hilti Türkiye, finans departmanında gerçekleştirdiği atama ile şirketin stratejik hedeflerine ulaşmasında hızla ilerlemeyi amaçlıyor.

Hilti Türkiye Finans Direktörlüğü (CFO) görevine getirilen Özge Çataloğlu, Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Sabancı Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı’nı yapan Çataloğlu, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde Liderlik ve İnovasyon Programı’nı bitirdi. Standard Ünlü-M&A’da Kıdemli Analist olarak kariyerine başlayan Özge Çataloğlu, 12 yıldan fazla süre Coca Cola İçecek’de farklı pozisyonlarda görev aldı. İlk olarak Strateji Planlama ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak çalışan Çataloğlu, sırasıyla geleneksel ve organize satış kanallarında Finans Müdürü olarak çalışmalarını yürüttü. Domino’s Türkiye’de Grup Finans Direktörü ve Türkiye Finans direktörü olarak 3 yıla yakın görev aldı. Özge Çataloğlu, Hilti Türkiye’nin Finans Direktörü olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Hilti ve Hilti Türkiye Hakkında 

Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 39 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde 1941 yılında doğup, bugün yaklaşık 30 bin çalışanı ile global bir jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye pazarına ilk kez 1982 yılında giren ve 15 yıl distribütörlük olarak temsil edilen Hilti, 1997 yılından bu yana ise Türkiye’de yüzde 100 yabancı sermayeli bir firma olarak faaliyetlerine devam ediyor. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye; başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Ekonomiye sağladığı katma değer dışında insan kaynakları alanındaki çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen “Dünyanın En İyi İşverenleri” listesinde yer alıyor. 2014-2021 yılları arasında “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” sıralamasında yer alan Hilti Türkiye, 2022 yılında da “100-249 çalışan sayılı şirketler” kategorisinde 6’ncı seçildi. Son olarak, Happy Place to Work tarafından Türkiye’de ilk defa 2022 yılında gerçekleştirilen 10’dan fazla sektörün katıldığı yarışmada da en mutlu 50 şirket arasına giren Hilti Türkiye, bu yılda çalışanlarının oylarıyla 3 yıldız alarak ‘’Mükemmel Çalışan Deneyimi” ile “En Mutlu İş Yeri” unvanını korumayı başardı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler