Erzincan Medya
19° Erzincan

Erzincan

19°

Erzincan

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 11°

Salı

22°/ 11°

Çarşamba

25°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

26°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Hikâyeci Yazar Mustafa Kutlu, Diyanet Gençlik Merkezi’ne Konuk Oldu

Yayınlanma:
ABONE OL
Hikâyeci Yazar Mustafa Kutlu, Diyanet Gençlik Merkezi’ne Konuk Oldu

Erzincan il Müftülüğü Gençlik Hizmetleri Koordinatörlüğü’nün hazırladığı ‘Gençlik Zamanı’ sohbetlerinin bu ayki misafiri Hikâyeci-Yazar Mustafa Kutlu oldu. Kutlu söyleşisinde Türk İslam düşünce tarihinden misaller verdi.

Diyanet Gençlik Merkezi’ne henüz inşa aşamasında verdiği destekle kütüphanesine güncel kitaplardan ciddi bir katkı sağlayan Mustafa Kutlu’ya hem teşekkür etmek hem de sohbetinden istifade etmek için gerçekleştirilen program yoğun ilgi gördü.

İl Müftü Yardımcısı ve Müftü Vekili Kâzım Ural, Üzümlü İlçe Müftüsü Medet Şahin ve müftülük görevlilerinin yanı sıra gençlerin yoğun ilgiyle katıldığı program, Kâzım Ural’ın yaptığı açılış ve takdim konuşması ile başlayıp daha sonra gençlerle Mustafa Kutlu arasında soru cevap şeklinde ilerledi.

Hikâyeci ve Yazar Mustafa Kutlu, hem kendi tecrübelerinden hem Türk İslam düşünce tarihinden misallerle hayatın birçok sahnesinde kendilerine lazım olacak tavsiye ve nasihatlerde bulundu.

İl müftülüğü gençlik hizmetleri koordinatörlüğü çalışanları da, Erzincan Diyanet Gençlik Merkezi’ne verdiği desteklerden dolayı ve hikâyelerinde Erzincan türkülerine çokça yer veren Mustafa Kutlu’ya, Erzincanlı ses sanatçısı Murat Özyiğit’in ses icrası ve çeşitli hediyeler ile teşekkürlerini ilettiler.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com