Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan il müftülüğü koordinesinde Pir Muhammed KYK yurdunda kalan öğrencilere Peygamber Efendimizin hayatını daha dikkatlice okumaları ve öğrenmeleri amacıyla ödüllü yarışma düzenlendi.
Erzincan İl Müftüsü Burhan Çakır ve Pir Muhammed KYK Müdürü Rıza Tuğrul Karagöz tarafından hayırseverlerce alınan siyer-i Nebi kitabı öğrencilere hediye olarak dağıtıldı.
Yarışma sonucunda dereceye giren ve birinci olacak öğrenciye Umre Seyahati, ikinciye 5 bin TL, üçe giren ilk 10 kişiye ise bin`er lira ödül verilecek.
Diyanet İşleri Başkanlık müfettişleri ve Pir-i Sami Kredi Yurtlar Kurumu’nda görev yapan manevi rehberliklerin de misafir olarak katıldığı etkinlik İl Müftüsü Burhan Çakır’ın gençlere tavsiyeleri ile son buldu.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Jandarmadan Çocuklara Şefkat Eli
EBYÜ’de Türk Demokrasisinin Darbeler ile İmtihanı Konferansı Verildi
Arazide kayıp arama (GPS. Harita. Pusula.) eğitimleri tamamlandı
Erzincan İl Müftüsü Gül’den Kur’an Kursu Ziyareti
Polis ekipleri taksicileri bilgilendirdi
“Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmaları” nın bölge finalleri yapıldı