Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Hepsiburada’da iPhone 15’e 3500 TL indirim fırsatı

  Hepsiburada, iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modelleri için yepyeni bir indirim kampanyası sunuyor.

  Hepsiburada, iPhone 15 ve

  Teknoloji severler teknolojideki gelişmeleri ve dev fırsatları Hepsiburada’dan takip etmeyi sürdürüyor. Hepsiburada, iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modelleri için yepyeni bir indirim kampanyası sunuyor. Eski telefonlarını yeni iPhone modelleriyle değiş tokuş etmek isteyenler, eski telefonlarının değerinin üzerine 3500 TL ek indirim fırsatından yararlanabiliyor.

  Türkiye’nin Hepsiburada’sı, Apple’ın yeni nesil akıllı telefonları iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modellerine uygun koşullarda sahip olmak için indirim kampanyası başlattı. Eski telefonlarını yeni iPhone modelleriyle değiş tokuş etmek isteyenlere özel eski telefonunun bedelinin üzerine 3500 TL ek indirim fırsatı sunuyor.

  iPhone 15 ve iPhone 15 Pro, Apple’ın en son teknolojiye sahip akıllı telefonları olarak öne çıkıyor. Hepsiburada, bu seriyi tercih eden kullanıcılara özel avantajlar, hızlı teslimat, güvenli ödeme seçenekleri ve kolay iade imkanları sunuyor. Ayrıca, Hepsiburada’nın değiş tokuş kampanyası kapsamında, iPhone 15 serisi dışında iPhone 14, iPhone 13, iPhone 12, iPhone 11, iPhone SE ve diğer iPhone modelleri de uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

  Hepsiburada’dan iPhone 15 serisi satın almak isteyen kullanıcılar, web sitesi veya mobil uygulama üzerinden kolayca sipariş verebiliyorlar. İndirim fırsatı, sadece Hepsiburada satıcılı ürünlerde ve Değiş Tokuş kampanyasından yararlanılan başvurularda geçerli oluyor. iPhone Değiş Tokuş kampanyası kapsamında ek ödeme desteği ise, başvuru sırasında “Nakit” veya “Hemen Al Sonra Öde” yöntemleri seçildiğinde geçerli oluyor. 

  Kampanya başvurusu, Hepsiburada üzerinden satın alınacak ürünün sayfasında bulunan “Eskiyi Yenile” başlığı altındaki “Faydalan” butonuna tıklayarak gerçekleştirilebiliyor.

  Erzincan Haber