Erzincan Medya
19° Erzincan

Erzincan

19°

Erzincan

Cuma

28°/ 16°

Cumartesi

30°/ 15°

Pazar

33°/ 19°

Pazartesi

30°/ 17°

Salı

29°/ 16°

Çarşamba

29°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

‘Hepimizin Bir Dünyası Var’

Yayınlanma:
ABONE OL
‘Hepimizin Bir Dünyası Var’

5 Haziran Dünya Çevre Günü ve Türkiye Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen programda farklı etkinlikler düzenlenerek günün anlamına dikkat çekildi.
Çevre Haftasının başlamasıyla Cumhuriyet Meydanı’nda , tören düzenlendi. Erzincan Valiliği, Erzincan Belediyesi ve Erzincan Çevre İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen etkinlikte farklı gösteri ve sunumlarla katılımcılar keyifli anlar yaşadı.
Çevre temizliği farkındalık yürüyüşü ile Saat Kulesi önünde başlayan program Dörtyolda kurulan stantlar ve programlarla devam etti. Program öncesi saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından öğrenciler tarafından düzenlenen gösterilerle devam etti. Öğrenciler tarafından , atık malzemelerden tasarlanmış giysilerin defile şovu renkli sahneler oluşturdu. Atık poşet ve karton kağıtlardan kıyafetleriyle sahneye çıkan minikler büyük alkış aldı. Programın bir diğer gösterisi ise hazırlanan müzik gösterileri ve şiir okumaları oldu.
Program sergi alanının gezilmesiyle devam etti. Birbirinden farklı , renkli ve yaratıcı atık malzemelerden oluşturulan stantlar ziyaret edildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com