Erzincan
18°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Harmes Elektrik & Otomasyon, 10. yılını ünlü sanatçı Mehmet Çevik’in sahneye çıktığı görkemli geceyle kutladı.
Sektöründe Bursa’nın öncü firmalarından olan Harmes Elektrik & Otomasyon, 10. yılını Podyum Davet’teki renkli geceyle kutladı. Sektör temsilcileri, iş paydaşları, müşterileri ve çalışanlarının katıldığı görkemli davet, önce kokteylle başladı. ‘Sizinle birlikte geleceğimize ışık tutuyoruz’ sloganıyla Harmes Elektrik & Otomasyon ortakları Harun İnal ve Mesut Albayrak’ın kusursuz ev sahipliğinde gerçekleşen gecede konuşan Harun İnal ve Mesut Albayrak, 10 yılda sektörde önemli bir mesafe katederek, büyümeye devam edecekleri mesajını verdiler. Ceylin’in keman şovuyla eğlencenin başladığı gecede latin dans ekibinin gösterisi ise ilgiyle izlendi. Gecenin finalinde ise sahneye ünlü sanatçı Mehmet Çevik çıktı. Şarkıları ve dansçıları eşliğindeki sahne şovuyla konuklara eğlence dolu saatler yaşatan Çevik, 10. yıl pastasını şirket ortakları Harun İnal ve Mesut Albayrak’la birlikte kesti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Webtures’dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri
Golden Pulse Awards’tan Orzaks İlaç’a 3 ödül birden
Dgpays, PSM Awards’da “Dijital Dönüşüm” ödülünü kazandı
Durak Tekstil 2024’te ciro hedefini %30 büyüttü
Sanovel’den Stratejik Atamalar
Watsons İyilik Hareketi İyiliğe Çağırıyor