Erzincan Medya
22° Erzincan

Erzincan

22°

Erzincan

Pazar

29°/ 16°

Pazartesi

31°/ 18°

Salı

30°/ 17°

Çarşamba

31°/ 18°

Perşembe

33°/ 21°

Cuma

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Halkbank’tan KURBAN BAYRAMI HARÇLIĞI müjdesi! 18 yaş altı kişilere…

Yayınlanma:
ABONE OL
Halkbank’tan KURBAN BAYRAMI HARÇLIĞI müjdesi! 18 yaş altı kişilere…

18 yaş altı kişilere… Halkbank’tan KURBAN BAYRAMI HARÇLIĞI müjdesi- Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte, Halkbank’tan milyonlarca aileye yönelik heyecan verici bir duyuru yapıldı. Banka, 18 yaş altı müşterilerine özel bir bayram harçlığı programını hayata geçiriyor.

Halkbank’tan Bayram Harçlığı Müjdesi

Halkbank, çocuk bankacılığı uygulaması kapsamında, 18 yaş altı müşterilerine bayram harçlığı vereceğini duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamada, Çocuk Bankacılığı uygulamasının, çocukların hem finansal bilgiler edinmesini sağlayacak hem de eğlenceli vakit geçirmelerine olanak tanıyacak şekilde tasarlandığı belirtildi.

Çocuk Bankacılığı Uygulamasının Özellikleri

Çocuk Bankacılığı uygulaması, kullanıcı dostu bir arayüze sahip olup, çocukların bankacılık işlemlerini eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini sağlar. Uygulama içerisinde hesap hareketlerini görüntüleme, IBAN veya QR kod ile harçlık talebinde bulunma gibi özellikler bulunmaktadır. 15 yaş ve üzeri kullanıcılar ise, hesaplarından QR kod ile para çekip yatırma işlemlerini gerçekleştirebilir.

Uygulamaya Nasıl Giriş Yapılır?

Halkbank müşterisi olan ve Kumbara Hesabı açtıran her çocuk, banka şubesinden alacağı dijital parola ile Çocuk Bankacılığı uygulamasını kullanmaya başlayabilir. Uygulamaya giriş için gereken dijital parola, yasal temsilciler tarafından şubeden alınması gerekmektedir.

Bayram Harçlığı Nasıl Alınır?

Bayram harçlığından yararlanmak isteyen çocukların yasal temsilcileri, şubeye giderek dijital parola almaları ve bu parola ile uygulamaya giriş yapmaları yeterli olacaktır. Bu adımları tamamlayan çocuklar, Halkbank uygulaması üzerinden bayram harçlıklarını alabilecekler.

Halkbank’ın bu yeni girişimi, çocuklara yönelik finansal bilinçlendirme ve eğlenceli öğrenme fırsatı sunmanın yanı sıra, Kurban Bayramı gibi özel günlerde onlara maddi destek sağlamayı amaçlıyor. Çocuklar için hem öğretici hem de motive edici olan bu uygulama, bayram sevincini artırarak ailelerin yüzünü güldürecek.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com