Erzincan
23°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
c
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü birimlerince 2023/2024 Eğitim ve Öğretim yılında planlanan programlar sürüyor. Okullarda öğrenim gören çocukları suçtan korunma yöntemleri hakkında bilgilendirmeye devam ediyor.
2023-2024 Eğitim-Öğretim dönemi faaliyetleri kapsamında il merkezi Polis sorumluluk bölgesinde bulunan okullara; Kişisel Güvenlik ve Suçtan Korunma Yöntemleri, Çocuk Polisinin Görevleri,Trafik Güvenliği,konularında Çocuk Şube Müdürlüğü koordinesinde planlanan eğitimler kapsamında, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünün katılımıyla; Melikşah İlkokulun’da 90 öğrenciye, Yavuz Selim İlkokulu 30 öğrenciye, toplam 200 öğrenci ve öğretmenlere bilgilendirme yapılarak Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü resmi sosyal medya hesapları tanıtım broşürleri dağıtıldı. Ayrıca Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt’un velilere bilgilendirme mektubu dağıtıldı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Jandarmadan Çocuklara Şefkat Eli
EBYÜ’de Türk Demokrasisinin Darbeler ile İmtihanı Konferansı Verildi
Arazide kayıp arama (GPS. Harita. Pusula.) eğitimleri tamamlandı
Erzincan İl Müftüsü Gül’den Kur’an Kursu Ziyareti
Polis ekipleri taksicileri bilgilendirdi
“Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmaları” nın bölge finalleri yapıldı