Erzincan Medya
30° Erzincan

Erzincan

30°

Erzincan

Salı

31°/ 18°

Çarşamba

30°/ 17°

Perşembe

30°/ 17°

Cuma

32°/ 19°

Cumartesi

28°/ 18°

Pazar

28°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Gün, Sınav Öncesi Uyardı

Yayınlanma:
ABONE OL
Gün, Sınav Öncesi Uyardı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, okul ziyaretleri kapsamında Erzincan Munzur ilkokulu ve Munzur Ortaokulu ile Milli İrade Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Merkezini (Okulu) ziyaret etti.

Munzur ilk ve Ortaokulu ziyaretinde öğrencilerle birlikte bayrak törenine katılarak İstiklal Marşını okuyan il milli Eğitim Müdürü Gün, Öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada sorumluluk kavramı üzerine bilgiler vererek, üst sınıflara çıktıkça sorumluluk da artmaktadır, üst sınıfların her zaman alt sınıflardaki arkadaşlarına örnek olmaları gerekmektedir. Sene sonunun yaklaştığı şu günlerin kıymetini bilelim, TEOG yok ama çalışmaya devam etmemiz lazım dedi.

Öğretmenlerle de bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, eğitimin niteliğinin artmasındaki en önemli faktör öğretmen niteliğidir. Biz bunu biliyoruz. Yükü ve sorumluluğu fazla olan bir görevdir. Son iki haftayı en iyi şekilde bitirerek taçlandıralım. Muhasebemizi iyi yaparak elimizde ne var ne yok diye bir değerlendirme yapalım dedi.

Milli İrade Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Merkezini (Okulu) ziyaret ederek öğretmenlerle kısa bir değerlendirme yaparak okuldan ayrıldı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler