Erzincan Medya
11° Erzincan

Erzincan

11°

Erzincan

Salı

23°/ 11°

Çarşamba

24°/ 12°

Perşembe

23°/ 14°

Cuma

24°/ 13°

Cumartesi

23°/ 13°

Pazar

21°/ 12°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Gratis Resim Yarışması’nda çocuklar çevreyi korumayı resmedecek

Yayınlanma:
ABONE OL
Gratis Resim Yarışması’nda çocuklar çevreyi korumayı resmedecek

İSTANBUL (AA) – Gratis’in 10 yıldır geleneksel hale gelen “Çocuklar Arası Resim Yarışması”, bu yıl ADEL sponsorluğunda Türkiye’nin dört bir yanından 7-10 yaş arasındaki çocukların katılımı ile gerçekleştirilecek.

Gratis’ten yapılan açıklamaya göre, Gratis’in Türkiye çapında 2010 yılından bu yana düzenlediği ve gelenekselleşen “Çocuklar Arası Resim Yarışması”nda çocuklar bu yıl, “Çevreni nasıl koruyorsun?” temalı resimler yapacak.

10’uncu yıl sponsorluğunu ADEL’in üstlendiği resim yarışmasına, Türkiye’nin her yerinden 7-10 yaş aralığındaki tüm çocuklar katılabilecek. Yarışmaya katılmak isteyen çocukların “Çevreni nasıl koruyorsun?” temalı resimlerini velileri ile birlikte en yakındaki Gratis mağazasına teslim etmesi yeterli olacak.

Gratis yarışmaya katılacak küçük ressamların yanı sıra 23 Nisan 2019’da Gratis mağazalarına gelen tüm çocuklara “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” hediyesi olarak da ADEL suluboya seti dağıtacak.

Resim yarışmasına son katılım tarihi olarak belirlenen 30 Nisan 2019’a kadar yaptıkları resimleri Gratis mağazalarına teslim eden çocukların eserleri, jüri tarafından değerlendirilecek.

Dereceye girenlerin ödüllendirileceği resim yarışmasında kazananlar, 31 Mayıs 2019’da Gratis’in resmi internet sitesinde açıklanacak.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com