Erzincan Medya
26° Erzincan

Erzincan

26°

Erzincan

Perşembe

29°/ 16°

Cuma

31°/ 17°

Cumartesi

28°/ 18°

Pazar

26°/ 16°

Pazartesi

29°/ 15°

Salı

30°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım Adlı Oyun Sergilendi

Yayınlanma:
ABONE OL
Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım Adlı Oyun Sergilendi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Tiyatro kulübü tarafından iki perde olarak sergilenen Gözlerimi kaparım, Vazifemi yaparım adlı oyun sergilendi. İki gün sergilenecek olan oyun büyük beğeni topladı.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap kongre ve kültür sarayında Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Tiyatro kulübü tarafından sergilenen oyuna Erzincan Vali Yardımcısı İhsan Ayrancı, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektör yardımcısı Prof. Dr. Adnan Özel, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, Kurum müdürleri, Üniversite öğrencileri ve vatandaşlar ile birlikte Konuk sanatçı olarak katılan Tiyatro sanatçısı Ali Düşenkalkar katıldı..

Konuk tiyatro sanatçısı Ali Düşenkalkar Üniversitenin daveti üzerine geldiğini daha önce Ankara Tiyatrosunda kendisinin bu oyunu sergilediğini belirterek, oyun öncesi çalışmaları izledim eksiklikleri oyuncularla paylaştım, bu oyunumuz devlet tiyatrolarımızda daha önce oynanmıştı çok güzel bir oyun dedi.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Tiyatro kulübü yönetmeni Dr. Öğretim Görevlisi Şerif Yurt, amaçlarının öğrencilere temel sanat disiplini kazandırabilmek ve yaşamlarını bir sanat disiplini çerçevesinde devam ettirebilmelerini sağlamak ve bu süreçte ortaya çıkan eserim bugün sizlerle paylaşmaktır.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi bünyesinde tiyatro yapabilme imkânını veren Rektör Prof. Dr. Akın Levent’ e teşekkür eden Yurt; “konuk olarak davet ettiğimiz tiyatro oyuncumuz Ali Düşenkalkar ve tüm oyuncularımıza da teşekkür ederim dedi.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Tiyatro kulübü tarafından iki perde olarak Gözlerimi kaparım, Vazifemi yaparım adlı oyun sergilendi

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler