Erzincan Medya
30° Erzincan

Erzincan

30°

Erzincan

Pazartesi

31°/ 18°

Salı

31°/ 18°

Çarşamba

30°/ 18°

Perşembe

30°/ 17°

Cuma

32°/ 19°

Cumartesi

31°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Girişimcilikte Önce Kadın Proje Toplantısı yapıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
Girişimcilikte Önce Kadın Proje Toplantısı yapıldı

Girişimcilikte önce kadın ve Epale projeleri kapsamında Erzincan Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün yürütmekte olduğu Girişimcilikte Önce Kadın ve Epale projeleri hakkında Halk Eğitimi Merkezinde çalışan usta öğreticilerle bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan ve Milli Eğitim Şube Müdürü Yalçın Türkyılmaz’ın da katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda açılış konuşmasını yapan Halk Eğitimi Merkezi MüdürüTemel Çiçek Projeler hakkında kısaca bilgi vererek toplantıya katılanlara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Girişimcilikte Önce Kadın Projesi sunumunu Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Sefa Yıldız, Epale sunumunu Bilgisayar Öğretmeni Selda Güner anlatarak usta öğreticilerin bu iki proje ile ilgili neler yapmaları gerektiği anlatıldı.

Toplantı sonunda Halk Eğitimi Merkezinin yeni yapılmış olan toplantı salonunda emeği geçmiş olan başta Şube Müdürü Yalçın Türkyılmaz’a, Mecit Zengin’e, Orhan Bağ’a eski okul aile birliği başkanı ve yardımcısına ve Halk Eğitimi Merkezi için hazırlamış olduğu ERASMUS+ projesindeki çalışma ve gayretlerinden dolayı Bilgisayar Öğretmeni Selda Güner’e Halk Eğitim Merkezi Müdürü Temel Çiçek tarafından Plaket verilerek toplantı sonlandırıldı..

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler