En Pratik Ofis Çözümü Konteyner

Genel 02.06.2022, 10:58 Erzincan Medya
En Pratik Ofis Çözümü Konteyner

Uzun ömürlü yapı sınıfında yüksek yalıtım performansıyla üretilen yeni nesil ofis konteyner yapıları her alanda pratik kullanım sunuyor. Modern tesislerde kullanıma hazır olarak üretiliyor. Kullanım yerlerini şantiyeye çeviren uzun yapı inşa süreçlerini tamamıyla ortadan kaldırıyor. Standart olarak 3x7 ebatlarında 21 m2 üretilen ofis konteyneri birleşimli yapı sistemi avantajıyla binlerce m2 büyüklüğe ulaşabiliyor. Tek katlı olarak inşa edilebileceği gibi dört kata kadar çok katlı planda projelendirilerek üretilebiliyor. Büyük metrajlı katlı binaların üretimi üniteler şeklinde fabrika tesislerinde gerçekleştiriliyor. Üniteler üretildikçe sahaya sevk edilirken bir yandan da saha kurulumu yapılıyor. Devasa ofis ve iş merkezi projeleri günler içerisinde hızla tamamlanıyor. Standart üretimli kullanıma hazır ofisler 1+0 veya 1+1 planda müşteri seçimine göre imal ediliyor. Hazır planlar arasında kullanım ergonomisiyle öne çıkan içerisinde tuvalet ve duş, dolabı ve evyesiyle mini mutfağın da yer aldığı konteyner ofis modelleri de bulunuyor. Tüm standart üretimlerde elektrik ve su tesisatları armatürlerine varana kadar kullanıma hazır uygulamalı. Elektrik tam yangın güvenliği açısından her modele özel projelendirilmiş. Fabrika uygulamaları kalite kontrol sistemi içerisinde uluslararası standartlarda gerçekleştiriliyor. Şantiye ofisinden satış ofisine modern tasarımlar arasında çok sayıda ofis modeli seçiminizi bekliyor. Cazip fiyatlarla konteyner ofisinizi hemen alın kira ödeme derdinden kurtulun.

İnşaat şantiyelerinin vazgeçilmez ofisleri

Konteyner ofis pratikliğiyle inşaat şantiyelerinde özellikle tercih edilerek yaygın olarak kullanılıyor. Toplu konut veya ticari markaların proje yöneticileri ofis konteyner modeliyle modern çalışma ortamlarına sahip oluyor. Çoğunlukla tek odalı içerisinde tuvalet ve duşla birlikte mutfağı bulunan konteyner ofis modelleri inşaat şantiyelerinde yoğun tercih görüyor. Çok sayıda personelin bulunduğu inşaat ofislerinde iki bölmeli konteyner ofisler tercih ediliyor. 1+1 konteyner ofis modeline dıştan ayrı kapılardan giriş sağlanabildiği gibi diğer modelde içten içe geçiş yapılabiliyor. 1+1 inşaat konteyner ofis binasında içte yönetici için ayrı oda yer alırken ön kısımda inşaat teknikeri çalışma ofis imkanı buluyor.

Satış ofisleri için en ekonomik çözüm

Tamamen fabrika üretimli kullanıma hazır bina konseptiyle konteyner ofis en ekonomik yapı çözümü sunuyor. Çok sayıda ergonomik plan sunumuyla fabrikada üretildiğinden konteyner ofis önemli ekonomik avantajlara da sahip. Teknolojik hatta kaynaksız cıvata somunlu ve geçmeli sistemle üretilen konteyner ofis yapı güvenliğini de içerisinde barındıran uzun ömürlü kullanıma sahip. Üretim tam malzeme kullanımıyla israf edilmeden modern hatlarda gerçekleştiriliyor. Duvardan çatıya, elektrikten su tesisatına işçilik uygulamalarına tamamıyla ortadan kaldırıyor. Her yönüyle konteyner ofis tercih edenlere hem zamandan hem de bütçeden kazandırıyor.

Kullanıma hazır tuvalet konteyner

Parklar, şehir bahçeleri, şehir meydanları, piknik alanları, fabrika üretim tesisleri gibi çok sayıda alana kullanıma hazır tuvalet konteyner pratik çözüm kazandırıyor. Hazır konseptiyle yapı inşa süreçlerini tamamen ortadan kaldırıyor. Tuvalet konteyner standart üretimde 7’li WC ünitesinde üretilebiliyor. Bunun dışında ihtiyaca göre daha az veya çoklu ünitede müşteri tercihine özel üretim gerçekleştirilebiliyor. Ünite içleri istenilen adette yer taşı veya klozetle birlikte duş kabini şeklinde donatılabiliyor. Bu avantaj özellikle fabrika tarzı üretim tesislerindeki ihtiyaçlara büyük kolaylık sağlıyor. Dar mekanlarda bile inşa süreçleriyle uğraşmadan modern tuvalet konteyneri aynı gün kullanıma sunulabiliyor. Tuvalet konteyneri içerisinde her üniteye varana kadar donanım tamamıyla hazır. Elektrik tesisatından atık ve temiz su tesisatlarına her uygulama yapılmış vaziyette. Aydınlatma armatürleri, musluk ve bataryalar, lavabolar, sıvı sabun dispanserlerine kadar her detayıyla hazır. Yapıya elektrik verilmesi arka kısma çıkartılmış buatı merkezi şebekeye bağlayarak kolayca gerçekleştirilebilir. Aynı şekilde atık ve temiz su tesisat çıkışları da şehir şebekelerine bağlantılanacak vaziyette arka kısma çıkartılmış. Hazır tuvalette en pratik ve uzun ömürlü çözüm için tuvalet konteyneri en doğru seçim.

Yorumlar (0)
25
açık
Namaz Vakti 29 Eylül 2022
İmsak 04:46
Güneş 06:09
Öğle 12:18
İkindi 15:38
Akşam 18:16
Yatsı 19:34
Sağlık Haberleri