Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Gençler Gücü spor Kulübü Kadın Futbol takımı 2022- 2023 sezonu açılışını yaptı. Kulüp Başkanı Bülent Sarıkaya, TFF Kadınlar 2.liginde şampiyon olarak TFF Kadınlar 1. Ligine yükselmeyi hedeflediklerini dile getirdi.
Kulüp başkanı Bülent Sarıkaya yaptığı konuşmasında, “Erzincan Gençler Gücü Spor Kulübü kadın futbolu takımı bu yıl ilimizi Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 2.liginde temsil edecek. Kulübümüz Doğu Anadolu bölgesinde en yüksek ligde oynayan tek takım. Geçen yıl TFF Kadınlar 2. Ligi’nde başarılı bir sezon geçirdi. Şampiyonluk mücadelesi veren takımımız PLAY-OFF son maçında Hatay Spora yenilerek TFF Kadınlar 1. Ligine yükselmeyi başaramadı. Bu sezon tek hedef TFF Kadınlar 2 liginde şampiyon olup TFF Kadınlar 1. Ligine yükselmek. Çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Yeni sezon hepimize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.
Erzincan Gençler Gücü spor Kulübü Kadın Futbol takımı Teknik direktörü Hakan Or, yeni sezonun takımımız adına güzel geçmesini dileyerek konuşmasının devamında şunları kaydetti: ‘ geçen yıl final maçında kaybettiğimiz birinciliği bu yıl alacağımıza inanıyorum. Birkaç takviye ile daha da güçlendik. Oyuncularımız, yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak 1. Lig için kenetlendiklerini söyledi.
Erzincan Gençler Gücü spor takım kaptanı Şeyma Helvayiyen ise konuşmasında: ‘ yeni sezon bizim için iyi olacak. Erzincan’ı 2. Lig de temsil edeceğiz. Bu yıl hesaplarımızda 1. Lig var ve yükselmek istiyoruz’ diye konuştu.
Erzincan Gençler Gücü spor Kulübü Kadın Futbol takımı Kadın Antrenörü Hilal Gül ise konuşmasında: ‘ takım olarak hedefimiz 1. Lig ve bu yönde çalışmalarımızı en iyi şekilde yapacağız. Herkese çok teşekkür ediyorum’ dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler