Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan’ın Çağlayan Beldesinde geçmişi yüzyıllara dayandığı bilinen yöresel “Kavut” yemeği, her yılın Ocak ve Şubat aylarında misafirlere ikram ediliyor.
Erzincan’da yeni bir yılın başlangıcı nedeniyle Ocak sonu ve Şubat ayı ortalarına kadar 3 günlük Hızır oruçları tutuluyor. Tutulan oruçların ardından bazı vatandaşlar kurban kesiyor, bazıları da geçmişi yüzyıllara dayanan yöresel yemek Kavut’u yaparak misafirlere ikram ediyor.
Kavut yapımına, buğday veya arpanın kızgın sac üzerinde pişirilmesiyle başlanıyor. Pişirilen buğday veya arpa daha sonra el değirmeninde un haline getiriliyor. Un sıcak suyla belli bir kıvama geldikten sonra da tabaklara konuluyor. Üzerine tereyağı ve şerbet dökülen Kavut, gelen konuklara ikram ediliyor. Geleneksel yemeği yapanların sayısında azalma olsa da bu geleneği sürdürmeye çalışanlar var. Erzincan’ın Çağlayan Beldesinde Aydemir ailesi, geleneği çocuklarına da öğretirken hazırlanan Kavut, eve gelen misafirlere sunuluyor.
Hızır Orucu’nun ardından isteyenlerin kurbanla birlikte Kavut da pişirdiğini belirten vatandaşlar, “Bu uzun yıllardır sürdürdüğümüz bir gelenek” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
İŞKUR En Az 21.489 TL Maaşla İlkokul Mezunu Binlerce Kişiyi İş Sahibi Yapıyor
Bu Arabaların Trafiğe Çıkması Yasaklanıyor: İçişleri Bakanlığı Resmen Duyurdu
82 Plakalı İlimiz Belli Oldu! Karar Çıktı!
65 yaş üstüne kötü haber! Bedava toplu taşıma için yeni karar! 1 Ağustos’ta başlıyor
8.2 büyüklüğünde deprem uyarısı! Naci Görür riskli ili duyurdu
Memurlara Yıllık İzin Müjdesi! 4 ile 8 Gün Ekleniyor