Flyzone, Türkiye’nin en modern eğlence merkezlerinden biri olarak, çocuklar ve yetişkinler için en iyi trambolin deneyimini harika aktivite olanakları ile birlikte sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük trambolin parkı olma özelliği taşıyan Flyzone’un 5 şubesinden biri olan flyzone torium, İstanbul Esenyurt’da bulunan Torium AVM içerisinde yer almaktadır.

Flyzone Torium’u ziyaret ederek birbirinden özel etkinlik ve aktivitelere katılmak, gerek ebeveyn olarak çocuğunuzu getirerek en güvenilir trambolin deneyimi ile havalara uçup eğlenmesini sağlayabilir gerek bir yetişkin olarak arkadaşlarınızla veya bireysel olarak çocukluğunuzu tekrar hatırlamak ve keyifli bir spor yapabilirsiniz.

Flyzone’un eşsiz deneyimini yaşayabileceğiniz 5 şubeden biri olarak Torium AVM’de trambolin meraklılarını bekleyen aktiviteler arasında;

  • Trambolin ile basketbol potasına uçan smaç vurmak
  • Trambolin ile yaylanarak duvarda yürümek
  • Köprü savaşı ile rakibini alt etmeye çalışmak
  • Ninja Zone parkurundaki zorlu engelleri aşarak bitişe ulaşmak
  • Trambolinden sünger havuzuna atlamak
  • Trapez ile havada salınarak estetik hareketler sergilemek

Gibi birbirinden keyifli aktiviteleri gerçekleştirebileceğiniz trambolin parkurları bu merkezde bulunmakta ve Flyzone ile yer çekimine meydan okumak isteyen tüm İstanbullular, Flyzone internet sitesine özel yüzde 10 indirimli bilet fiyatları ile diledikleri zaman bilet satın alabilmektedir.

Arkadaşları ya da ailesi ile eğlenceli ve adrenalini yüksek saatler geçirmek isteyen kişiler, hemen flyzone torium’a gelerek Trambolin Park’ın eşsiz dünyasında en uygun bilet fiyatları ile bulunabilir.