Erzincan Medya
10° Erzincan

Erzincan

10°

Erzincan

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

24°/ 13°

Cuma

24°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Espressolab’ın “Ömür Boyu Bedava Kahve” kampanyası devam ediyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Espressolab’ın “Ömür Boyu Bedava Kahve” kampanyası devam ediyor

Nitelikli kahve deneyimini mobil uygulaması ile 1 buçuk yıl önce cebe taşıyan Espressolab, Şubat 2023’te başlattığı benzersiz yeni projesiyle ömür boyu bedava kahve kazanma şansı sunuyor. Mobil uygulamasında 300 bininci üyesine ulaşmasına çok az kalan Espressolab’ın, “Ömür Boyu Bedava Kahve” kampanyası ile sisteme dahil olan 300 bininci üyesi, ömür boyu kahve ikramı kazanma fırsatı yakalıyor.

Mobil uygulaması ile müşterilerinin kahve içme deneyimini kolaylaştıran ve kısa sürede 300 bine yakın üyeye ulaşan Espressolab, devam eden “Ömür Boyu Bedava Kahve” kampanyasıyla 300 bininci üyesine ömür boyu kahve ikram etmeyi hedefliyor. Hediye kahve her gün 00:00’da sistemden otomatik olarak kazanan kişinin mobil uygulamadaki hesabına yüklenecek ve böylece kasada mobil uygulamadaki QR okutularak ikram içecek alınabilecek. Kampanya dahilinde kazanılan hak sadece Türkiye’deki Espressolab mağazalarında kullanılacak, ikram kahve de aromalı, aromasız; sıcak, soğuk içeceklerde geçerli olacak. 300 bininci üye, panel üzerinden kontrol edilerek noter huzurunda dijital medya hesaplarından açıklanacak.

Dijital dünyada da kazandıran uygulama

Yoğun talep gören, müşteri deneyimine göre sürekli yenilenen ve alışveriş yapıldıkça puan kazandıran Espressolab’ın mobil uygulamasında; mobil cüzdana TL yükleyen kullanıcılar, kasada QR okutarak alışveriş yaptıkça LabCoin kazanıyor. 15 LabCoin puanı toplayan kahve severler ikram kahve hakkı elde ediyor. Mobil uygulamasındaki Gel-Al modülü ise, teması azaltarak kullanıcıların mağazaya gelmeden sipariş vermesine ve kolayca ödeme yapmasına imkan tanıyor. Müşteri mağazaya geldiğinde kahvesi hazır oluyor ve zaman kaybetmeden içeceğini alabiliyor.

Özel kampanyalarla pek çok avantaj sunuyor

Kullanıcıların giftcard ile sevdiklerine de hediye yollamasını kolaylaştıran Espressolab online mağaza özelliğiyle Türkiye’nin dört bir yanına çekirdek kahve ve termos satışı gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra kahve severler Espressolab müşterilerine özel kampanya ve avantajlardan herkesten önce haberdar olabiliyor.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler