Erzincan
19°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Almanya’da düzenlenen Yonex Bonn International 2024 badminton turnuvasında Erzincanlı milli sporcular bir altın bir5 gümüş madalya kazandı.
29 Mayıs-1 Haziran 2024 tarihleri arasında Almanya’da düzenlenen Yonex Bonn International 2024 Badminton Turnuvasında; Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübünden milli sporcular Zehra Erdem ve Yasemen Bektaş ile Erzincan Türk Telkom Sppr Kulübünden Emre Sönmez ülkemizi temsil etiler.
55 ülkeden katılan sporcularla devam eden turnuvada, çift kadınlarda 32 çift kadın sporcudan Erzincan İl Özel İdaresi sporcuları Zehra Erdem ve Yasemen Bektaş finalde Tayland’lı sporcuları yenerek 1’inci olarak ülkemize altın madalya kazandırdılar.
Yine 42 çiftin yarıştığı karışık çiftler branşında Erzinacan İl Özel İdaresi milli sporcusu Yasemen Bektaş ve patneri Erzincan Türk Telkom Spor kulübü sporcusu Emre Sönmez birlikte 2’nci olup, ülkemize gümüş madalya kazandırdı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler