Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincanlı Milli Sporcular 3 Altın, 2 Gümüş ve 1 Bronz Madalya Kazandılar.
7-9 Haziran 2024 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen ve Türkiye, Azerbeycan, Özbekistan, Kırgızistan ve Kıbrıs’ın katılımıyla yapılan Türkçe Konuşan Ülkeler Badminton Turnuvası’nda Erzincanlı milli sporcular 3 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazandılar.
5 kategoride oynanan ve 4 kategorisinde Erzincanlı sporcuların oynadığı maçlar sonunda;Tek Kadınlar Kategorisinde, milli sporcu Zehra Erdem altın madalya,
Çift Kadınlar Kategorisinde, milli sporcular Bengisu Erçetin – Nazlıcan İnci altın madalya,Karışık Çiftler Kategorisinde, milli sporcular Emre Sönmez – Yasemen Bektaş altın madalya,Çift Erkekler Kategorisinde, Taha Emirhan Budak – Emre Sönmez gümüş madalya,Çift Kadınlar Kategorisinde, milli sporcular Sare Ece Başakın – Yasemen Bektaş gümüş madalya,Çift Erkekler Kategorisinde, milli sporcular Mert Tunç O – Abdulsamet Özdemir bronz madalya kazandılar.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler