Erzincan Medya
29° Erzincan

Erzincan

29°

Erzincan

Pazar

30°/ 16°

Pazartesi

31°/ 19°

Salı

33°/ 19°

Çarşamba

31°/ 19°

Perşembe

29°/ 18°

Cuma

32°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erzincan’da uyuşturucuya geçit yok

Yayınlanma:
ABONE OL
Erzincan’da uyuşturucuya geçit yok

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu madde kullanımının ve ticaretinin engellenmesine yönelik çalışmalar dev am ediyor.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu madde kullanımının ve ticaretinin engellenmesine yönelik yapılan çalışmalarda; E.Ç, Y.E.Ç, N.E isimli şahısların yapılan üst aramasında toplam 5.46 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Soruşturmanın derinleştirilmesi üzerine uyuşturucu maddeleri temin eden C.M isimli şahsın ikametinde yapılan aramada ise 3 adet sentetik ecza maddesi, 2.64 gram esrar maddesi, 58.68 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.
E.Ç ve A.M isimli şüpheli şahıslara TCK 191. maddesi gereğince “Kullanmak İçin Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek Veya Bulundurmak Ya Da Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde Kullanmak” suçundan, C.M, Y.E.Ç. N.E ve O.Y isimli şahıslara ise TCK 188. maddesi gereğince “Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde İmal Ve Ticareti” suçundan işlem yapılarak C.M, Y.E.Ç, N.E isimli şahıslar tutuklanırken , O.Y, E.Ç, A.M isimli şüpheli şahıslara ise adli işlemler adli makamlarca yapıldı.
İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan paylaşımda: ‘ Uyuşturucu suçları ile etkin mücadelemiz kararlılıkla devam etmektedir.’ Denildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler