Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Perşembe

26°/ 15°

Cuma

28°/ 15°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

26°/ 13°

Pazartesi

28°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erzincan’da Kadınlara KADES Anlatıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
Erzincan’da Kadınlara KADES Anlatıldı

Erzincan Jandarma Komutanlığı tarafından Huzur İçin Erzincan Projesi kapsamında, 38 kadına Acil Destek (KADES) uygulaması hakkında bilgilendirme yapılarak KADES uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri sağlandı.

İl Jandarma Komutanlığı tarafından Huzur İçin Erzincan Projesi kapsamında, Üzümlü İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından sorumluluk bölgesinde bulunan Altınbaşak Beldesi Büyük Kadağan mahallesinde 38 kadın vatandaşa 6284 Sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun ile Kadın Acil Destek (KADES) uygulaması hakkında bilgilendirme yapılarak KADES uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri sağlandı.

Ayrıca 5199 Hayvanları Koruma Kanunu, Çevre Kirliliğinin önlenmesi ve HAYDİ uygulaması hakkında da vatandaşlara bilgilendirme yapılarak HAYDİ uygulamasını telefonlarına indirmeleri sağlandı.
Çayırlı İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından da sorumluluk bölgesinde bulunan Çaykent Ortaokulu ziyaret edilerek 60 öğrenciye Çevre Kirliliğinin önlenmesi ve HAYDİ uygulaması hakkında bilgilendirme yapılarak broşür ve jandarma çocuk dergisi dağıtımı yapıldı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com