Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu madde kullanımının ve ticaretinin engellenmesine yönelik çalışmalar devam ediyor.
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar kapsamında K.E ve M.D isimli şüpheli şahısların kullanmış oldukları araç ve ikametlerinde yapılan aramada toplam 285 adet sentetik ecza maddesi ele geçirildi.
K.E ve M.D isimli şüpheli şahıslar hakkında Türk Ceza Kanunu 188 inci maddesince “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti” suçundan işlem yapılarak, M.D isimli şüpheli şahıs tutuklanarak cezaevine teslim edildi. K.E isimli şüpheli şahsında işlemleri adli makamlarca devam ediyor.
İl Emniyet Müdürlüğü tarafındna yapılan paylaşımda; ‘ “Uyuşturucu Suçları ile etkin mücadelemiz kararlılıkla devam etmektedir.” Denildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler