Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Erzincan’a değer katanlar zamanı

  Erzincan’da 13 Şubat 2024 tarihinde ‘‘ Erzincan’a Değer Katanlar Ödül Töreni’’ düzenlenecek.

  Erzincan’a değer katanlar zamanı

  Erzincan’da 13 Şubat 2024 tarihinde ‘‘ Erzincan’a Değer Katanlar Ödül Töreni’’ düzenlenecek. Sekiz farklı kategoride Erzincan’a değer katanları ödüllendirilecek olan bu özel geceye tüm vatandaşlar davet edildi.

  Bu yıl ilki düzenlenecek olan ve önümüzdeki yıllarda geleneksel hale gelecek olan ‘‘ Erzincan’a Değer Katanlar Ödül Töreni’’nde Erzincan’ın değerleri geleceğe taşınacak.

  13 Şubat 2024 tarihinde Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan “Erzincan’a Değer Katanlar Ödül Töreni” programına da tüm Erzincanlıları davet eden Vali Aydoğdu, “Biz beraber değiliz. Birlikteyiz. Erzincan’da bu yıl ilkini yapacağımız “Erzincan’a Değer Katanlar Ödül Töreni” diye bir programımız olacak. Erzincan’a şimdiye kadar değer katanlara orada ödül törenini gerçekleştireceğiz. Bu şehre değer katanlara hiçbir ayrım yapmadan davranmamız gerekiyor. Bu şehirde hiçbir vatandaşımız kendini öteki hissetmemeli. Biz bunu başarabiliriz. Buradan bütün Türkiye’ye model bir şehir sunabiliriz. Herkesin desteğini bekliyoruz.” dedi.

  Erzincan Haber