banner293

banner292

“Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı” Eğitim Programı Gerçekleştirildi

AK Parti Genel Merkezimiz AR-GE ve Eğitim Başkanlığımız tarafından gerçekleştirilen “Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı” Eğitim programı Doğu Anadolu Bölge koordinatörü M. Esat Nuhoğlu’nun katılımı ile yapıldı.

Erzincan 27.11.2022, 18:39 27.11.2022, 18:40 Erzincan Medya
“Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı” Eğitim Programı Gerçekleştirildi

Erzincan Belediyesi çok Amaçlı salonda gerçekleştirilen program Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Açılış konuşmasını yapan AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, hep birlikte yürüdüğümüz bu yolda teşkilatımızın birlik ve beraberliğini pekiştirme noktası olarak görüyoruz” dedi.

Şireci konuşmasının devamında, “Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı "Türkiye'nin Yeni Yüzyılı" Vizyonunun verdiği heyecanla çalışmalarımızı hızlandırdık. Tecrübelerimize yeni bir ufuk açmak, "Türkiye Yüzyılı" Vizyonumuzun teşkilat boyutunu kuvvetlendirmek için buradayız. Sürdürülebilirliğin, huzurun, başarının, güven ve istikrarı, üretimin, verimliliğin, her şeyden önemlisi gençlerin ve genç Türkiye'nin yüzyılını gerçekleştirmek için buradayız.

Bu salonda bulunmak demek; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a Türkiye Yüzyılı yolunda 'Ben varım, hazırım, çalışacağım ve ülkem adına başaracağım' sözünü vermek demektir. Bu salonda bulunmak demek; Milletimizin desteği ve duası ile gerçekleştirilen tüm kazanımları koruyacağım demektir. Bu salonda bulunmak demek çalışmaya hazır olmak demektir. Şükürler olsun ki Erzincan teşkilatımız olarak dünden bugüne bu inancı ispatlayacak nice zaferler yazan bir kadroyuz. 21 yıl boyunca Erzincan teşkilatımız Türkiye sevdalısı memleketimizin gururu, Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı son Başbakanımız AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Binali Yıldırım'ın destekleriyle; onurla, gururla, azimle birçok başarıya imza attı ve Cumhurbaşkanımıza hiç mahcup olmadı.

Erzincan teşkilatı olarak üye ziyaretlerimizle her birimimizle yine sahadayız.  Türkiye yüzyılıyla birlikte inşallah Cumhurbaşkanımızın da belirttiği gibi "Kimlik değil birlik siyasetini" gerçek kılmak için çalışacağız. Tüm gelecek hedeflerimizi her zaman olduğu gibi, yine uğruna çalışmaktan onur duyduğumuz milletimizle el ele gönül gönüle gerçek kılacağız.

Türkiye yüzyılını hep birlikte inşa edeceğiz. Erzincan adına diyoruz ki; Biz hazırız! Türkiye yüzyılını vizyonunu birlikte oluşturacak, birlikte inşa edeceğiz.  Siyasetin eksenini emek ve eser üzerine kuracağız. Türkiye yüzyılını, korkularıyla yaşayan bir geçmişten, umutları, hayalleri, özgüveni ve cesaretiyle şahlanan bir geleceğe geçişin kapısı yapacağız. Yan yana omuz omuza bir kalacağız, bir olacağız. Hep birlikte yüz yılın Türkiye'sini inşa edenler olacağız” dedi.

AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci’nin konuşmasının ardından AK Parti Genel Merkez AR-GE birimi Doğu Anadolu Bölge koordinatörü M. Esat Nuhoğlu slâyt eşliğinde sunumunu yaptı. Sunum basına kapılı olarak gerçekleştirildi.

Kaynak: Habercan Gazetesi
Yorumlar (0)