banner293

banner292

"Öbek Örgütlenmesi" nde Eğitim Süreci

Erzincan 09.11.2022, 14:57 Erzincan Medya
"Öbek Örgütlenmesi" nde Eğitim Süreci

 
CHP Erzincan İl Örgütü partinin seçim çalışmaları kapsamında projelendirdiği "Öbek Örgütlenmesi" başlığı altında  eğitim süreci başlattı.
Parti il binasında gerçekleştirilen toplantıya CHP Erzincan İl Başkanı Ayhan Doğan, Parti İl Merkez ve İlçe temsilcileri katılım sağladı.
CHP Erzincan İl Örgütü partinin seçim çalışmaları kapsamında projelendirdiği "Öbek Örgütlenmesi" başlığı altında danışma ve dayanışma kültürünün üye çalışanları aracılığıyla geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla parti okulu çatısında bir eğitim süreci başlattı. Parti İl Merkez ve İlçe temsilcilerinin katıldığı eğitimde katılımcılar seçmenle iletişimde dikkat edilmesi ve geliştirilmesi gereken yol ve yöntemler konularında bilgilendirildi. Eğitimin açılış konuşmasını yapan CHP Erzincan İl Başkanı Ayhan Doğan; ‘ öbek örgütlenmesinin daha anlaşılır bir hale getirilmesi için yoğun bir ziyaret programının hayata geçirileceğini belirtti. Sokak örgütlenmesi olarak da adlandırılan Öbek Örgütlenmesi Erzincan'da önemli ve stratejik bir demokratik açılımın odak noktası haline gelmesi bekleniyor’ diye konuştu.

Yorumlar (0)
Sondakika