banner293

banner292

‘Merkezim Her Yerde’

‘Merkezim Her Yerde’ projesi kapsamında minik öğrencilerle  masa tenisi ve geleneksel sokak oyunları oynayarak çeşitli aktivite çalışmaları yürütüyor.

Erzincan 02.11.2022, 09:21 Erzincan Medya
‘Merkezim Her Yerde’

Erzincan Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde bulunan Gençlik Merkezi , ‘Merkezim Her Yerde’ projesi kapsamında minik öğrencilerle  masa tenisi ve geleneksel sokak oyunları oynayarak çeşitli aktivite çalışmaları yürütüyor.
Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Gençlik Merkezi, daha önce yaptığı bir çok aktiviteyle gençlerin ve çocukların  serbest zamanlarını ilgi ve yetenekleri doğrultusunda çalışmalarını  yürütmeye devam ediyor.
Gençlerin ve çocukların  serbest zamanlarını ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, onlara faydalı olabilmek amacıyla verimli geçirebilecekleri çalışmalar için farklı kurs ve aktiviteler düzenlenmeyi ihmal etmiyor.
Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan faaliyetlerde gençler, çocuklar kıyasıya eğleniyor. Akademik ve kulüp başvuruları da zamanlarını dolu dolu geçirmesi yönünde yardımcıda bulunuluyor. Gençlik merkezinin çalışmaları kapsamında gitar, bağlama, keman, ney, resim, ebru, tiyatro, halk oyunları, İngilizce , eğitim dilleri gibi alanlarda eğitimler veriliyor. Ayrıca gençler burada gönüllülük faaliyetlerine, akademi faaliyetleri alanlarında yardımcı etkinliklere de katılıyor.

Yorumlar (0)
Sondakika