banner293

banner292

Erzincan’da operasyon: 5 şüpheli yakalandı

Erzincan’da hakkında yakalama kararı bulunan 5 şüpheli yakalandı.

Erzincan 16.11.2022, 10:46 Erzincan Medya
Erzincan’da operasyon: 5 şüpheli yakalandı

Erzincan’da hakkında yakalama kararı bulunan 5 şüpheli yakalandı.
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Erzincan genelinde Tefecilik-Tehdit-Hakaret suçunun önlenmesi, faillerin tespiti, şüphelilerin yakalanması ve suç unsurlarının ele geçirilmesi amacı ile yapılan çalışmalar neticesinde; kentte 3 adreste ve Ankara ilinde de 2 adreste eş zamanlı olarak operasyon yapıldı. Yapılan bu operasyon kapsamında; H.T, P.T, D.T, F.A, İ.P isimli şüpheli şahıslar yakalanarak, gözaltına alındı. 

Şahısların ikametinde ve aracında yapılan aramalarda; 75 sayfa boş senet (bono), 1 adet alacak ve vereceklerin tutulduğu siyah ajanda, 15 adet yeşil reçeteli sentetik ecza hap, 4 bin 770 TL para, 3 adet suça konu doküman, çeşitli dekontlar, çeşitli bankalara ait 4 adet banka kartı, 1 adet kurusıkı tabanca ve şarjör ele geçirildi.

Konuya ilişkin şüpheli şahıslar Tefecilik-Tehdit-Hakaret suçu kapsamında adli işlem yapılarak, ifadeleri alındıktan sonra Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığına mevcutlu olarak sevk edilecek.

Yorumlar (0)
Sondakika