Dünya üçüncüsü kickbokscu Azizoğlu

Dünya Kickboks Şampiyonasında Dünya üçüncüsü olan EBYÜ öğrencisi Feyzanur Azizoğlu, Rektör Akın Levent’i ziyaret etti.

ERZİNCAN 20.11.2021, 10:22
Dünya üçüncüsü kickbokscu Azizoğlu

Dünya Kickboks Şampiyonasında Dünya üçüncüsü olan EBYÜ öğrencisi Feyzanur Azizoğlu, Rektör Akın Levent’i ziyaret etti.

Dünya Kickboks şampiyonasında dünya üçüncüsü olarak ülkemize bronz madalya ile dönen Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü öğrencisi Feyzanur Azizoğlu ile birlikte Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mücahit Kağan ve Beden Eğitimi ve Spor Bölüm Başkanı Doç. Dr. Yakup Koç, Rektör Levent’i ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Yardımcıları Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Genel Sekreter Doç. Dr. M. Cihat Özgenel de hazır bulundu. Feyzanur Azizoğlu ile bir süre sohbet eden Rektör Prof. Dr. Akın Levent, “Öğrencilerimizin her alanda dünyada başarıyla üniversiteyi temsil edilmesi bizleri gururlandırıyor ve mutlu ediyor. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi olarak spora ve sporcularımıza her zaman destek veriyoruz” dedi.

Sporcuların müsabakalardan dereceyle dönmesinin memnuniyet verici olduğunu ifade eden Rektör Levent, milli sporcuya teşekkür ederek hediye takdim etti.

Beden Eğitimi ve Spor Bölümü öğrencisi Feyzanur Azizoğlu, Jesolo şehrinde düzenlenen Dünya Kickboks şampiyonasında Türk Milli takımında Türkiye’yi temsil ederek, 56 kilogram Low Kick kategorisinde yarıştı ve dünya üçüncüsü olarak ülkemize bronz madalya ile döndü.

Yorumlar (0)
17
kapalı
Namaz Vakti 25 Haziran 2022
İmsak 02:53
Güneş 04:48
Öğle 12:30
İkindi 16:27
Akşam 20:01
Yatsı 21:47
Sağlık Haberleri