banner293

banner292

Başkan Bekir Aksun Mahalle toplantılarına devam ediyor.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un “MAHALLELİ Soruyor, BAŞKAN Cevaplıyor” programları vatandaşların takdirini topluyor.

Erzincan 14.11.2022, 11:11 Erzincan Medya
Başkan Bekir Aksun Mahalle toplantılarına devam ediyor.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un “MAHALLELİ Soruyor, BAŞKAN Cevaplıyor” programları vatandaşların takdirini topluyor. Toplantıların 9’uncusu 16 Kasım 2022 Çarşamba günü Saat. 18:00 da Başbağlar ve Barbaros Mahallesi sakinlerinin katılımları ile Başbağlar Mahallesinde bulunan Sosyal Bilimler Lisesi toplantı salonunda yapılacak.

Toplantılarda Belediye tarafından Mahallerde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler veriliyor. Toplantılar Vatandaşlar tarafından takdirle karşılanırken, toplantının yapıldığı Mahalle sakinleri Belediye Başkanı Bekir Aksun ile görüşerek istek ve önerilerini dile getiriyorlar.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun toplantılar ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; "MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor" Programları kapsamında 9’uncusunu 16 Kasım 2022 Çarşamba günü Saat. 18:00 da Başbağlar ve Barbaros Mahallesi sakinlerinin katılımları ile Başbağlar Mahallesinde bulunan Sosyal Bilimler Lisesi toplantı salonunda yapacağız.

Barbaros ve Başbağlar Mahallelerinin kıymetli sakinleri ile bir araya gelerek yaptığımız çalışmaları anlatıp, yapacağımız çalışmalar ile ilgili olarak bilgiler vereceğiz.

Barbaros ve Başbağlar Mahallesi sakinlerinin katılımları ile Sosyal Bilimler Lisesi toplantı salonunda yapacağımız toplantıya tüm Mahalle sakinlerini ve vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Sondakika