Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Anagold 24 Erzincan spor sportif direktörü Yılmaz Toyran gerçekleştirdikleri kamp ve yapılacak olan açılış programı ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Toyram Pazar Günü Takım Seyircimiz ile buluşacak dedi.
Sportif Direktör Toyran Açıklamasın da; “24 Erzincan spor olarak Erzurum kampımızı tamamladık. Erzincan’da 2 öncesinde antrenmanlarımıza başladık. 26 Ağustos Pazar günü nasip olursa yeni atletizm pistinde Merkez kapalı spor salonun da atletizm pistinde geçit beldesinde ki yerimizde Yönetim Kurulumuz, Teknik Heyetimiz ve takımımızı seyircimiz ile bir araya getirmek istiyoruz.
Bunun için de Pazar günü saat 19.30’da açılış programı planladık. Bu açılışımızı sizler vasıtasıyla duyurarak hatta belediyemiz tarafından anons ettirerek duyuracağız. Tüm taraftarlarımızı bekliyoruz. Bizler taraftarlarımızı görünce mutlu oluyoruz.
Takımımız gerçekten çok iyi bir takım oldu. İnşallah sezona da iyi başlayıp ligi şampiyon olarak tamamlamak istiyoruz” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler