Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 12°

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

25°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

24°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erzincan OSB’nin Tekstil Sanayisi Gelişmeye Devam Ediyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Erzincan OSB’nin Tekstil Sanayisi Gelişmeye Devam Ediyor

Altıncı bölge teşvikleri, peş peşe yükselen projeleri ve sahip olduğu il avantajı ile tekstilcilerin yeni kalesi Erzincan Organize Sanayi Bölgesi tekstil devlerinin yatırım için yönünü çevirdikleri kent olarak yeni yatırımlarla Türkiye’nin tekstil şehirlerinden biri olmayı hedefliyor.

Elektrik, doğalgaz, haberleşme, su ve diğer tüm altyapılarla donatılmış olan Erzincan Organize sanayi bölgesi yatırımcıların tercihi oluyor.

Erzincan Organize Sanayi Bölgesi tekstil sektöründeki firma sayısı gün geçtikçe artıyor. Tekstil sanayisinde kendinden söz ettiren EOSB nin yeni üyesi 6800 m² alan üzerine kurumuş olan hazır giyim sektöründe faaliyette bulunan EGS KONFEKSİYON SAN VE TİC.LTD. ŞTİ firması oldu.

Gün geçtikçe üretim hacmini ve istihdam sayısını artıran firma, yıllardır tekstil ve hazır giyim sektöründe uzman personeliyle kazandığı deneyimlerini kullanarak, oluşturduğu kaliteli ürün Portföyünü, bay, bayan dış giyim üretimiyle destekleyerek Erzincan’da istihdama ve ekonomiye katkı sağlamayı planlıyor.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com