Erzincan
18°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Rize ilinde 8-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılan U13 Türkiye Badminton Şampiyonası’nda Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü sporcuları Ferdi yarışmalarda 2 birincilik birde 3’üncülük aldılar.
Tek erkeklerde ve çift erkeklerde Kaan Erçetin iki Türkiye şampiyonluğu kazanırken yine çift bayanlarda Asya Çinkır Türkiye 3’üncüsü olarak şampiyonada büyük bir başarıya imza atılar.
Erzincan’ı temsilen şampiyonaya katılan Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü, takımlar kulüp sıralaması puanlamasında da 140 kulüp içerisinde Türkiye 3’üncüsü oldu.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler