Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 11°

Salı

22°/ 11°

Çarşamba

25°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

26°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erzincan genelinde 41 bin 517 öğrenci karneleri aldı

Yayınlanma:
ABONE OL
Erzincan genelinde 41 bin 517 öğrenci karneleri aldı

Erzincan genelinde 236 kurumda 41 bin 517 öğrenci karneleri aldı. Erzincan Ortaokulu ve Zübeyde Hanım Anaokulundaki karne törenlerine Erzincan Valisi Mehmet Makas’ın yanı sıra Belediye Başkanı Bekir Aksun, Vali Yardımcısı Hüseyin Remzi Konak, İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, katıldı. Erzincan Valisi Mehmet Makas ve beraberindekiler ilk olarak okul öğretmenleri ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Öğretmenlere kitap hediye eden Erzincan Valisi Mehmet Makas daha sonra sınıfları ziyaret ederek öğrencilerin karnelerini ve başarı belgelerini verdi, karne sevinçlerine ortak oldu.

Daha sonra Zübeyde Hanım Anaokuluna geçen Erzincan Valisi Mehmet Makas, burada minik öğrenciler ve aileleri ile sohbet etti. Karnelerini vererek sevinçlerine ortak oldu.

Erzincan Valisi Mehmet Makas, öğrencilere iyi tatiller dileklerinde bulunarak; Öğretmenlerimize öğrencilerimize ve her türlü fedakârlığı yapan ailelerimize teşekkür ediyorum. İnşallah bugün karnelerini alan öğrencilerimiz vesilesiyle ülkemizin daha da yükselişini hep beraber göreceğiz” dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com