Tayini Çıkan Hâkim ve Savcılar İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Erzincan Barosu tarafından Baro başkanı Av. Adem Aktürk ve Yönetiminin de katıldığı programda, Hakimler ve Savcılar Kurulu'nun 2022 yılı kararnamesiyle tayini çıkan hakim ve savcılar için veda yemeği düzenlendi.

Erzincan Genel 03.07.2022, 10:37 Erzincan Medya
Tayini Çıkan Hâkim ve Savcılar İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Hâkimler ve Savcılar Kurulu'nun 2022 yılı kararnamesiyle Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Nuri Kaplan Edirne Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı'na, Cumhuriyet Savcısı Gürhan Özgen Rize Cumhuriyet Savcılığı'na, İcra Hukuk Mahkemesi Hâkimi Yusuf Göllü Malatya Hakimliği'ne, Kadastro Mahkemesi Hakimi Özgür İşçi Manisa Hakimliği'ne, Cumhuriyet Savcısı İdris Hazer Geyve Cumhuriyet Savcılığı'na atandı.

Hâkimler ve Savcılar Kurulu müfettişi Bekir Polat'ın da yer aldığı programında konuşan Baro Başkanı Av. Adem Aktürk; "İlimizde görev yapan hakim ve savcılarımız, buradan güzel intibalar bırakarak ayrılıyorlar. Görev süresince göstermiş oldukları gayretten, nezaketten, sıcakkanlılıklarından ve anlayışlarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum ve yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Düzenlenen yemek Programı sonunda tayini çıkan hâkim ve savcılara günün anısına hediye takdim edildi.

Kaynak: Habercan Gazetesi
Yorumlar (0)
25
açık
Namaz Vakti 29 Eylül 2022
İmsak 04:46
Güneş 06:09
Öğle 12:18
İkindi 15:38
Akşam 18:16
Yatsı 19:34
Sağlık Haberleri