banner293

banner292

PTT 182’nci Kuruluş Yılında 182’nci müşteriye Ödül Verildi

Posta Nezareti adıyla 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan, Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan Posta ve Telgraf Teşkilatının 182’nci kuruluş yıldönümü nedeniyle Erzincan’da 182’nci müşteriye ödül verildi

Erzincan Genel 24.10.2022, 18:26 Erzincan Medya
PTT 182’nci Kuruluş Yılında 182’nci müşteriye Ödül Verildi

Posta Nezareti adıyla 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan, Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan Posta ve Telgraf Teşkilatının 182’nci kuruluş yıldönümü nedeniyle Erzincan’da 182’nci müşteriye ödül verildi

Kutlamalar çerçevesinde günün anlam ve önemi konusunda bilgilendirme yapılarak Erzincan PTT Merkez Müdürlüğünde 182. sırada işlem yapılan müşteri Fadime Aydoğdu’ya Büyük Zaferin 100. yılına özel filatelik ürün hediye edildi.

Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın 182’nci kuruluş yıldönümü nedeniyle Erzincan’da 182’nci müşteriye ödül verildi. PTT Erzincan Şubesi’nin 182’nci müşterisi Fadime Aydoğdu oldu.

Posta ve Telgraf Teşkilatı 182’nci kuruluşu nedeniyle Erzincan’da 182’nci müşteri için Başmüdürlük binası giriş katında ödül töreni düzenlendi.182’nci müşteri olan Fadime Aydoğan’a PTT’nin anlam ve önemini anlatan Büyük Zaferin 100. yılı anısına Flatelik pul albümü, Başmüdür Nihat Işık tarafından verildi.

Kutlamalar kapsamında günün anlam ve önemi konusunda bilgilendirme yapan Erzincan PTT Merkez Başmüdürü Nihat Işık: ‘   Erzincan PTT Merkez Müdürlüğünde 182. sırada işlem yapılan müşteriye filatelik ürün hediye edildi.

İki asra yaklaşan tarih boyunca, çağın gerekliliğine uyarak verdiği tüm hizmetlerle vatandaşların yanında oluyor. Müşterilerin ve çalışanların refahını esas alan bir anlayışla hizmet kalitesini geliştirmek için çalışıyor açıklaması yapıldı.

Erzincan PTT Başmüdürü Nihat Işık, konuşmasının devamında : ‘23 Ekim 1840 tarihinde Posta Nezareti ismiyle Osmanlı Devleti içerisinde iletişim ve haberleşmeyi sağlamak üzere kurulan PTT (Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi) , kurulduğumuz ilk günden itibaren sunduğumuz hizmetlerle Milletimizin birçok ihtiyacını karşılayan,  hizmet ağını her geçen gün büyüten, Türkiye'nin dört bir yanında yer alan  iş yerlerimiz ve 42 bini aşkın personelimiz ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarma arzusuyla, Postadan Kargoya, e-Ticaretten Filateliye, Bankacılıktan Lojistiğe birçok alanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

İki asra yaklaşan tecrübemiz ile geleceğe emin adımlarla ilerlerken, Şirketimizin hedeflerini her geçen gün büyütmesinde, hizmet ağını yurdun dört bir köşesine taşımasında başta Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımız, PTT Genel Müdürlüğümüz ve emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür eder, Şirketimizin 182. kuruluş yıl dönümünü en kalbi duygularımla kutlarım’ dedi.

Kaynak: Habercan Gazetesi
Yorumlar (0)
Sondakika