banner293

banner292

"MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor" (Aslanlı Mahallesi)

Erzincan Belediyesi tarafından "MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor" sloganı ile başlatılan Mahalle toplantıların 3’ncüsü Aslanlı Mahallesinde yapıldı

Erzincan Genel 05.10.2022, 14:49 Erzincan Medya
"MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor" (Aslanlı Mahallesi)

Erzincan Belediye Başkanı Sayın Bekir Aksun düzenli bir şekilde gerçekleştirdiği Mahalle Toplantılarında Vatandaşlarımız ile bir araya gelmeye devam ediyor. Erzincan Belediyesi tarafından "MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor" sloganı ile başlatılan Mahalle toplantıların 3’ncüsü Aslanlı Mahallesinde yapıldı

Düzenlenen toplantıya, Erzincan Belediyesi Başkanı Bekir Aksun, MHP İl Başkanı Salih Aksu, MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Müdürleri, Aslanlı Mahallesi Muhtarı Haydar Bektaş, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Sendika Temsilcileri, TÜRKAV İl Başkanı Kürşat Yılmaz ve Mahalle halkının katılımı ile gerçekleştirilen toplantı yoğun ilgi gördü.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda daha sonra 3 Yıl içerisinde Erzincan Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar ve planlanan projelerin anlatıldığı tanıtım videosu izlendi.

Programda konuşma yapan Erzincan Belediyesi Başkan Yardımcısı İkram Çamur Aslanlı Mahallesinde yapılan çalışmalar hakkında Mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

Aslanlı Mahallesi Muhtarı Haydar Bektaş konuşmasında toplantının yapılmasından dolayı Erzincan Belediyesi Başkanı Sayın Bekir Aksun’a teşekkür etti.

Düzenlenen programda son olarak konuşma yapan Erzincan Belediye Başkanı Sayın Bekir Aksun konuşmasında şunları ifade etti; “Erzincan hizmet noktasında gece gündüz koşuşturulması gereken bir şehir. Bize yetkiyi veren insanımız, Erzincan halkımız bu koşuşturmayı yapabilmek için, taçlandırabilmek için, umutlarını yeşertebilmek için vermişlerdi. Bizde bu minval üzerine elimizden geldiğince emek koyuyoruz. Muhtarımda ifade etiler elbette ki birtakım gecikmeler olsa bile, sırayla 73 mahallemize hizmet etmeye çalışıyoruz.

Yaptığımız hizmetler insan odaklı, şehrin ihtiyaçları ile orantılı ve birçoğunu görselde izledik bunlar yaptıklarımız. Allah’ın izniyle planladığımız işleri ivedilikle en kısa sürede gerçekleştirmeye çalışacağız.

Benden önceki tüm Belediye Başkanı arkadaşlarıma saygılarımı iletiyorum. Hepsinin emekleri var bizde onların üzerine ne kadar fazla ekleyebilirsek kendimizi bahtiyar sayacağız hepinize saygılar sunuyorum”

İyi ki varsınız” diye konuştu.

Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun’un konuşmasının ardından Soru – Cevap kısmına geçildi. Mahalle halkının istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Aksun, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile vatandaşların sorularını cevaplandırdılar.

Programın son bölümünde ise Aslanlı Mahallesi Muhtarı Haydar Bektaş, Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun’a Mahallede yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ederek Plaket taktim etti.

Yorumlar (1)
Betül 2 ay önce
Çocuklarım başkanın yanına gidip arslanlı mahallesinde bulunan parka tenis kortu istedi. Süreci takipteyim. Saygılar.
Sondakika