Erzincan Emniyeti İhtiyaç Sahibi Ailelere Kurban Eti Dağıttı

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerince, 2022 yılı içerisinde önceden tespiti yapılan ihtiyaç sahibi 165 aileye toplamda 495 kilogram olarak dağıtıldı

Erzincan Genel 15.07.2022, 13:54 Erzincan Medya
Erzincan Emniyeti İhtiyaç Sahibi Ailelere Kurban Eti Dağıttı

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerince, 2022 yılı içerisinde önceden tespiti yapılan ihtiyaç sahibi 165 aileye toplamda 495 kilogram olarak dağıtıldı.

İl Emniyet Müdürlüğünce geleneksel hale getirilen kurban eti dağıtımı etkinliği bu yıl da önceden tespiti yapılan ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı.

Kurban kesen emniyet mensuplarından gönüllü olarak ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere kurban payı toplanarak, Kurban Bayramının ikinci günü sabahı ihtiyaç sahibi vatandaşların özellikle de çocukların bayramları tebrik edilerek kurban etleri kendilerine takdim edildi.

BAYRAMLARDA PAYLAŞMANIN ÖNEMİ BİR KEZ DAHA ORTAYA ÇIKMAKTADIR

Konuya ilişkin yapılan bilgilendirmede, “Bayramlar, milli birlik ve beraberliğin güçlendiği sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı toplumsal yaşamda vazgeçilmez öneme sahip günlerdir. Bayramlarda paylaşmanın önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Bu bayramda da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yalnız olmadıklarını hissettirmek amacı ile Erzincan İl Emniyet Müdürlüğümüzce geleneksel hale getirilen kurban eti dağıtımı etkinliği gerçekleştirilmiştir.” denildi.

Kaynak: Habercan Gazetesi
Yorumlar (0)
27
açık
Namaz Vakti 28 Eylül 2022
İmsak 04:45
Güneş 06:08
Öğle 12:18
İkindi 15:39
Akşam 18:18
Yatsı 19:35
Sağlık Haberleri