Erzincan Barosu Meslek İçi Eğitim Seminerlerini Sürdürüyor

Erzincan Barosu ev sahipliğinde "Yargıtay´ın İcra Hukukuna İlişkin Son İçtihatları ve İcra İflas Kanununda Yapılan Son Değişiklikler" konulu meslek içi eğitim semineri Üye avukatların katılımı ile yapıldı.

Erzincan Genel 17.06.2022, 12:31 Erzincan Medya
Erzincan Barosu Meslek İçi Eğitim Seminerlerini Sürdürüyor

Erzincan Barosu toplantı salonunda gerçekleştirilen Yargıtay'ın İcra Hukukuna İlişkin Son İçtihatları ve İcra İflas Kanununda Yapılan Son Değişiklikler konulu hizmet içi Eğitim Semineri gerçekleştirildi.

Farklı konularda Hizmet İçi Seminerlerinin üye avukatlar ile stajyer avukatlara yönelik olarak devam edeceğini söyleyen Erzincan Barosu Başkanı Av. Âdem Aktürk, Meslektaşlarımızın bilgilerine, deneyimlerine ne kadar katkı sunabilirsek bizler için büyük mutluluk kaynağı olacaktır” dedi.

Erzincan Barosu Başkanı Av. Adem Aktürk’ün konuşmasının ardından Av. Talih Uyar, İcra Hukukuna İlişkin Son İçtihatları ve İcra İflas Kanununda Yapılan Son Değişiklikler" konulu sunumunu yaptı.

Av. Talih Uyar’a güzel sunumu ve paylaştığı kıymetli bilgilerden dolayı teşekkür eden Erzincan Barosu başkanı Av. Aktürk, günün anısına Uyar’a bakır tabak hediye etti.

Kaynak: Habercan Gazetesi
Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 05 Ekim 2022
İmsak 04:52
Güneş 06:15
Öğle 12:16
İkindi 15:31
Akşam 18:07
Yatsı 19:24
Sağlık Haberleri