Uluslararası Öğrencilerle Buluşma Toplantısı Yapıldı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinde eğitim alan uluslar arası öğrenciler ile buluşma toplantısı yapıldı. Toplantıda, Yurt dışından uluslar arası öğrenci süreçleriyle ilgili bilgiler verildi.

Erzincan Eğitim 17.06.2022, 12:28 Erzincan Medya
Uluslararası Öğrencilerle Buluşma Toplantısı Yapıldı

Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü biriminden sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Ali Dincer, TÖMER Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Mehmet Akif Ayvaz, Uluslararası Öğrenci Ofisi üyeleri Öğretim Görevlisi Nihan Çeliker, Öğr. Gör. Aycan Yıldız Yılmaz ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesin de ön lisans, lisans ve lisansüstü eğitimlerini almakta olan uluslararası öğrencileri katıldı.

Yurt dışından uluslararası öğrenci süreçleriyle ilgili bilgilerin verildiği toplantıda Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Ali Dincer yaptığı sunumda öğrencilere uluslararası öğrenci alım süreçleri, uluslararası öğrenciler için hazırlanan yeni internet sitesi ve yapım aşamasında olan yeni ofis ile ilgili bilgiler verdi.

Daha sonra sunum yapan Uluslararası Öğrenci Ofisi üyeleri Öğretim Görevlisi Nihan Çeliker, öğrencilere başvuru ve kayıt süreçleri hakkında bir bilgiler verirken toplantıda son olarak sunum yapan TÖMER Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Mehmet Akif Ayvaz da TÖMER’deki eğitim sistemiyle ilgili bilgilendirmeler yaptı. Toplantı soru-cevap etkinliğiyle sona erdi.

Kaynak: Habercan Gazetesi
Yorumlar (0)
13
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 26 Haziran 2022
İmsak 02:54
Güneş 04:49
Öğle 12:30
İkindi 16:27
Akşam 20:01
Yatsı 21:47
Sağlık Haberleri