Hacettepe Üniversitesinden Rektör Levent’e Ziyaret

YÖK Anadolu Projesi kapsamında Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesine gelen Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Bölümünden Prof. Dr. Vildan Göknur Haliloğlu ve Erzincan Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. A. Mecit Kantarcı Rektör Prof. Dr. Akın Levent’i ziyaret etti.

Erzincan Eğitim 18.06.2022, 20:14 Erzincan Medya
Hacettepe Üniversitesinden Rektör Levent’e Ziyaret

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, ziyaretçilerle bir süre sohbet eden Rektör Levent, YÖK Anadolu Projesi kapsamında kardeş üniversitemiz olan Hacettepe Üniversitesi ile “tıp” alanında yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi alış-verişinde bulundu.

Ziyaret sonrası Rektör Levent, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Prof. Dr. Göknur Haliloğlu’na hediye takdim etti. Prof. Dr. Vildan Göknur Haliloğlu ve Prof. Dr. A. Mecit Kantarcı da göstermiş olduğu nezaketten dolayı Rektör Prof. Dr. Akın Levent’e teşekkürlerini ilettiler.

YÖK Anadolu Projesi kapsamında Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ile Hacettepe Üniversitesi kardeş üniversite olmuştu. Bu bağlamda Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesine gelen Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Nörolojisinden Prof. Dr. Vildan Göknur Haliloğlu, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Bölümü doktorlarıyla bilgi paylaşımında bulundu, Tıp Fakültesi öğrencilerine ders verdi ve alanıyla ilgili bölümlerde hastaları, hastanede muayene etti.

Kaynak: Habercan Gazetesi
Yorumlar (0)
13
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 26 Haziran 2022
İmsak 02:54
Güneş 04:49
Öğle 12:30
İkindi 16:27
Akşam 20:01
Yatsı 21:47
Sağlık Haberleri