eTwinning 2021 Kalite Etiketi Töreni Düzenlendi

2021 yılında güzel bir başarı yakalayan Erzincan 105 Avrupa Kalite Etiketi,287 Ulusal Kalite Etiketi olmak üzere toplamda 392 kalite etiketi kazanıldı. Düzenlenen program ile okul yöneticileri okul levhalarını aldılar.

Erzincan Eğitim 17.06.2022, 23:45 Erzincan Medya
eTwinning 2021 Kalite Etiketi Töreni Düzenlendi

Kazanılan başarıda ilçelerin de önemli ölçüde katkısı oldu. Üzümlü, Refahiye, İliç, Kemah, Tercan ve Çayırlı gibi ilçeler de kalite etiketlerini alarak projelerin dezavantajlı bölgelerimizde de itinayla yürütüldüğünü kanıtlamıştı.

Erzincan il Müftülük Konferans Salonu'nda eTwinning 2021 Kalite Etiketi töreni düzenlendi. Törene İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Eğitim Müfettişleri Başkanı Selahattin Karaman; İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Hüseyin Erol, Yücel Kaplanoğlu, Hasan Güneş, Murat Karakurt ve yaklaşık 300 öğretmen katıldı.

Törenin açılış konuşmasında İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, Erzincan'ın yükselen eTwinning başarı grafiğine, öğretmenlerimizin her gün daha da artan azmi ve hevesine, eTwinning projelerinin birleştirici yönüne ve başarmanın verdiği mutluluğun mesleki gelişime katkısı gibi konulara değindi.

OKUL YÖNETİCİLERİ DE OKUL LEVHALARINI ALDILAR

Törende, Erzincanlı eTwinning öğretmen ve öğrencilerinin katkılarıyla hazırlanan video gösterimi yapıldı. İMKB Müşir Zeki Paşa müzik öğretmeni Sevilay Erkan rehberliğinde hazırlanıp öğrenciler tarafından sunulan eTwinning Şarkısı dinletisi ile program devam etti. Öğretmenlerin Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketleri ile buluşurken okul yöneticileri de okul levhalarını aldılar.

İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, bu başarının sahibi olan, Erzincan ilinde eğitim faaliyetlerine değer katan tüm öğretmenleri ve paydaşlarına teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Kaynak: Habercan Gazetesi
Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 05 Ekim 2022
İmsak 04:52
Güneş 06:15
Öğle 12:16
İkindi 15:31
Akşam 18:07
Yatsı 19:24
Sağlık Haberleri