Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Doğa Koleji’nde öğrencilere, öğretmenlere ve personele deprem ve yangın eğitimi verilerek tatbikat yapıldı.
13 Mart’ta 1992 Erzincan depreminin 27. yıl dönümünde Erzincan Doğa Koleji öğrencilerinin, öğretmenlerinin ve personelinin katıldığı bir tatbikat gerçekleştirildi. Ülkemizin ve şehrimizin gerçeği olan depremleri kabul ederek gereken önlemleri zamanında almak ve farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen program AFAD işbirliği ile yapıldı. Deprem ve yangın esnasında kötü sonuçları en aza indirgemek ve ortadan kaldırmak için tatbikat öncesi eğitim verildi. Tatbikat, eğitimden sonra siren sesiyle başladı. Siren sesiyle birlikte öğrenciler, öğretmenler ve personel düzenli bir şekilde dışarı çıkarak bulundukları binayı terk ettiler. Her birim daha önceden kendileri için belirlenen çıkışları kullanarak belirlenen alanlarda toplandılar. Okul bahçesinde ise çıkarılan temsili yangının söndürme tatbikatı gerçekleşti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Jandarmadan Çocuklara Şefkat Eli
EBYÜ’de Türk Demokrasisinin Darbeler ile İmtihanı Konferansı Verildi
Arazide kayıp arama (GPS. Harita. Pusula.) eğitimleri tamamlandı
Erzincan İl Müftüsü Gül’den Kur’an Kursu Ziyareti
Polis ekipleri taksicileri bilgilendirdi
“Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmaları” nın bölge finalleri yapıldı