Erzincan Medya
24° Erzincan

Erzincan

24°

Erzincan

Cumartesi

28°/ 18°

Pazar

30°/ 17°

Pazartesi

33°/ 20°

Salı

33°/ 21°

Çarşamba

29°/ 19°

Perşembe

31°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erzincan Büro Memur-Sen´de Karagöz Dönemi

Yayınlanma:
ABONE OL
Erzincan Büro Memur-Sen´de Karagöz Dönemi

Memur Sen’e Bağlı Büro Memurları Sendikası (Büro Memur-Sen) Erzincan Şubesi 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı.  Erzincan Halk Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirilen genel kurulda başkanlık için 2 aday yarıştı. Kullanılan 101 geçerli oyun 68’ini Rıza Tuğrul Karagöz, 33 oyu ise diğer aday Mesut Mutlu aldı. Oyların büyük çoğunluğunu alan Rıza Tuğrul Karagöz, Büro Memur Sen Erzincan Şubesinin yeni başkanı olarak seçildi.  2 listenin yarıştığı genel kurulda Mevcut Şube Başkanı Necdet Yıldırımın aday olmadı.

Büro Memur-Sen Erzincan Şube Başkanlığına Rıza Tuğrul Karagöz seçilirken, Levent Kayhan Ulusan, Yunus Tekle, Davut Çınar, Mevlüt Cihan Kılıç, Mehmet Altın ve Şeref Felekoğlu’da Yönetim kurulu üyeliklerine seçildi.

Divan Başkanlığını Erzincan Memur-Sen onursal Başkanı Temel Çiçek yaparken, Genel Kurulan, Büro Memur Sen Genel Başkan Yardımcıları Eyüp Beyhan, Halil Küçükdevlet, Gençlik ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu, Memur-Sen İl Başkanı Nebi Gül, Memur-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları ve il temsilcileri ile Büro Memur-Sen üyeleri katıldı.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl Marşı’nın okunmasının ardından divan oluşturuldu.

Protokol mensuplarının selamlama konuşmalarını Genel Başkan Yardımcıları Eyüp Beyhan, Halil Küçükdevlet, Memur-Sen İl Başkanı Nebi Gül, Erzican Şube Başkanı Necdet Yıldırım ile Adayla Rıza Tuğrul Karagöz ile Mesut Mutlu yaptılar.

Yapılan konuşmalar sonrası gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Yönetim ve denetleme kurulları faaliyet raporlarının okunup ibrasının ardından seçime geçildi.

Yapılan seçimin ardından Büro Memur Sen Erzincan Şube Başkanlığına seçilen Rıza Tuğrul Karagöz, bir konuşma yaptı. Karagöz, “Memur-Sen Konfederasyonumuz çatısı altında sendikal faaliyetlerini sürdüren sendikamızın 3. Olağan genel kurulunu gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu seçim kazanan Büro Memur-Sen Erzincan şubesi olmuştur. Katılımcı tüm delegelere ve misafirlerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki hedefimiz ise üyelerimiz hak ve hukuklarını her zaman ve her sahada almak için gece-gündüz çalışacağız. Büro Memur-Sen Erzincan Şubesinin yıllardır başarıyla başkanlık görevi yürüten ve bugün veda eden Başkanımız Necdet Yıldırım’a bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” Dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler