Ekipler Okul Önlerinde Denetimi Sürdürüyor

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince okul giriş ve çıkış zamanlarında yapılan sivil ve resmi ekipler tarafından yapılan sabit denetimler devam ediyor. Öğrencilerin 2022-2023 Eğitim Öğretim yılının başlamasıyla birlikte huzurlu ve güvenli bir eğitim yılı geçirmesi için çalışmalar aralıksız sürdürülüyor.

Erzincan Asayiş 19.09.2022, 08:18 Erzincan Medya
Ekipler Okul Önlerinde Denetimi Sürdürüyor

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince okul giriş ve çıkış zamanlarında yapılan sivil ve resmi ekipler tarafından yapılan sabit denetimler devam ediyor. Öğrencilerin 2022-2023 Eğitim Öğretim yılının başlamasıyla birlikte huzurlu ve güvenli bir eğitim yılı geçirmesi için çalışmalar aralıksız sürdürülüyor. Okul çevrelerinde gerçekleştirilen planlı denetimler kapsamında trafik denetimleri de yapılıyor.

DENETİMLER ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

Yeni eğitim öğretim döneminde çocuk ve gençlerin eğitim ve öğretimini güvenli bir ortamda sürdürebilmesi amacıyla özellikle başta uyuşturucu maddeler olmak üzere terör nitelikli oluşumlar ile narkotik ve asayiş suçlarından uzak tutulması ve korunması, öğrencilerin huzur ve güven içerisinde yolculuk yapmalarının sağlanması, okul yakın çevresinde ve dışında bulunan mekanlar göz önünde bulundurularak denetim faaliyetleri ile algılanan yakalanma riski duygusunun artırılması, servis sürücülerinin dikkat ve hassasiyetlerini en üst düzeyde tutarak trafik kazalarının önlenmesi amacıyla yapılan denetimler aralıksız devam edecek.

Kaynak: Habercan Gazetesi
Yorumlar (0)
15
açık
Namaz Vakti 30 Eylül 2022
İmsak 04:47
Güneş 06:10
Öğle 12:17
İkindi 15:36
Akşam 18:15
Yatsı 19:32
Sağlık Haberleri