Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla canlı müzik ve eğlence programı düzenlendi.


10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezinde kalan zihinsel engelli bireylerin yaşama sevinçleri ve motivasyonlarının artırılması için canlı müzik ve eğlence programı düzenlendi. 

"Keşanlı Ali Destanı" Tiyatroseverle Buluştu "Keşanlı Ali Destanı" Tiyatroseverle Buluştu

Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci’nin katılımlarıyla düzenlenen programda, engelli bireyler için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Yüzlerindeki mutluluğa ortak olduğumuz zihinsel engelli bireylerimizin her an yanlarında olduğunu dile getiren İl Müdürü Serdar Demirci, çocuklarımız için hazırlanan bu güzel programda bir arada  olmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, yaklaşan anneler günü münasebetiyle, engelli bireylerin 7/24 yanlarında büyük bir özveri ile çalışan bakıcı annelerin de anneler gününü kutlayarak onlara hediye takdim etti. İl Müdürü Serdar Demirci, Biz büyük bir aileyiz ve daima özel gereksinimli bireylerimizin yanındayız dedi.