Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 12°

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

25°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

24°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Emekliler zil takıp oynayacak! Ziraat Bankası’ndan emeklilere 2. promosyon müjdesi 22.000 TL ödeme hesaplara yatırılıyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Emekliler zil takıp oynayacak! Ziraat Bankası’ndan emeklilere 2. promosyon müjdesi 22.000 TL ödeme hesaplara yatırılıyor

Emekliler zil takıp oynayacak! Ziraat Bankası’ndan emeklilere 2. promosyon müjdesi 22.000 TL ödeme hesaplara yatırılıyor – Ziraat Bankası emekli maaş promosyon kampanyasını yeniden güncelledi. Yapılan güncelleme ile emeklilere ek ödeme miktarı arttırılırken 17  milyon emekliye müjdeler peş peşe duyurulmuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından mitingde yapılan konuşmada emeklilere promosyon müjdesi verilmiş, kamu bankaları tarafından emeklilere ödenecek promosyon tutarı 12 bin liraya kadar çıkartılmıştı.

Yapılan güncelleme sonrasında özel bankalardan da peş peşe kampanya güncellemeleri yapılırken bankaların ödemiş oldukları promosyon tutarları artış göstermeye devam ediyor. Özel bankaların 17 bin TL’ye çıkması üzerine Ziraat Bankası promosyonu kredi kampanyası ile destekledi. Kredi desteği ile promosyon paketinde ödenecek olan toplam tutar 22 bin liraya ulaştı!

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU GÜNCELLENDİ! EN YÜKSEK PROMOSYON KAÇ TL OLDU?

Ziraat Bankası yapmış olduğu açıklamasında “SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimize 12.000 TL’ye varan promosyon ödemesi imkanı sunulmaktadır. 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır. Müşterilerimizin 2022 yılına ilişkin devam eden promosyon tutarlarını iade etmeden başvuruları alınabilecek olup, 2024 promosyon ödemesi yapılırken önceki döneme ilişkin iade tutarı sistemsel olarak mahsup edilecektir. Emekli aylıklarını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir.” denilerek 12 bin liraya varan tutarda promosyon ödemesi yapılacağını duyurdu.

36 AY VADELİ 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI NE KADAR, KAÇ TL OLDU?

Emeklilere özel olarak promosyona ek kredi paketi de tanımlanırken kredi çekmek isteyen emeklilerin ödeyecekleri aylık taksit tutarı 756,74 TL oldu. Emekliler bu sayede 12 bin TL promosyon ve 10 bin TL kredi paketi ile toplamda 22 bin TL promosyon ödemesi almış olacaklar. Kredi başvurusu emekli maaşını taşıma işleminde yapılabilecek.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com